O stránce

Než se rozepíšu o mojí stránce tak nás představím.

Honza Kubiš
autor webu - admin
Mé jméno je Honza Kubiš a tento web je o mě, a chtěl bych touto stranou vás informovat o událostech kolem problematiky dnešní situace v České republice pod vedením vlády Petra Fialy koalice SpoluJsem také administrátor webu ale pro jistotu mám posilu která mi z webem pomáhá.
Honza Kubiš
Patrik Pečénka
Administrátor
Mé jméno je Patrik Pečénka znát mě můžete z facebook stránky Za pravdu a na tomto webu pomáhám Honzovi Kubišovi z grafikou a na cellové tvorbě a jsem také administrátorem webu. Mimo jiné se také starám o propagaci webu.
Za pravdu


Teď vám popíšu tento můj web za nás oba

Oficiální web Honzíka Kubiše

Chceme se s vámi podělit o pár informacích ohledně mého webu

A chtěli bychom vám vyvrátit také i mylné informace, které se objevují v některých diskuzích ve spojitosti s touto webovou stránkou.

Nejprve tedy začnu tím, že Já a  Patrik  chceme informovat lidi, a to prostřednictvím mé stránky, chceme šířit dál informace o situacích, které v České republice jsou a chceme tímto směrem rozvíjet informovanost také i mimo sociální síť Facebook.

Protože, jak jsme si již všimli, Facebook začíná opravdu utahovat svá pravidla, začíná blokovat názory, začíná blokovat odkazy, začíná blokovat reklamní bannery, začíná blokovat a odstraňovat různé příspěvky, které nemají ani žádné spojení s politikou. Začínají blokovat videa názorového typu. Podle všeho to skutečně vypadá, že Facebook chce šířit pouze jednu stranu názoru a to se nám nelíbí.

S Patrikem jsme dali do provozu mojí webovou stránku www.honzik-k.cz , na které společně pracujeme která, jak už si někteří lidé z protistrany zjistili, je zaregistrovaná už od listopadu 2022, ale k tomu se ještě dostanu proč.

Na mojí webové stránce je sekce pod názvem komentáře, kde už teď je více jak 1000 komentářů a já se vám na tyto komentáře snažím odpovídát. Snaží se odpovídat na všechny dotazy nebo komentáře a reagovat na vaše názory. Všimli jsme si, že lidé jsou v komentářích velmi otevření a nebojí se na na mé webové stránce sdílet své názory, své nápady nebo i příběhy. Do sekce komentářů se můžete podívat kliknutím na tento odkaz https://honzik-k.cz/komentare/

Na mé webové stránce vás budeme informovat o aktuálních situacích, ale také o různých akcích, které se konají od různých spolků, iniciativ a mnoha dalších skupin i jednotlivců. Chceme tímto způsobem společně informovat víc lidí mimo sociální síť Facebook.

Proto jsme se také rozhodli k další možnosti a tou je vytvoření komunikační sítě na mém webu. Zde bude možnost si vytvořit svůj vlastní profil, komunikovat soukromými zprávami mezi sebou, komunikovat se mnou, ale i s Patrikem a přidávat si lidi do přátel. Zkrátka chceme s Patrikem vytvořit na mém webu komunikační síť bez cenzury, kde si budete moci vyměňovat názory, sdílet informace, sdílet odkazy a to samozřejmě bez blokací a cenzury.

Teď samozřejmě se dostávám k bodu A a to k nepravdivým informacím vytvořených o tomto webu. Někteří lidé z protistrany zjistili, že moje webová stránka www.honzik-k.cz je zaregistrovaná od listopadu roku 2022 a na základě toho vznikají v různých diskuzích zcela mylné informace a lživé výroky k tomu, že se tady potají něco připravuje a proto vlastně chceme využít mojí webovou stránku.

Dále jsou tady lživé informace o tom, že brzy bude na mojí webové stránce transparentní účet, což není pravda. Skutečně se výhradně jedná o webovou stránku pro sdílení informací. Proto samozřejmě také ta komunikační síť, kterou s Patrikem připravujeme, bude naprosto zdarma a registrace do této komunikační sítě bude také zdarma.

Proč vlastně moje webová stránka byla zaregistrovaná už v listopadu 2022?

To má naprosto jednoduché vysvětlení: Já si až doteď nebyl jistý, zda s tou webovou stránkou půjdu ven nebo ne. Jestli ji vůbec využiji teď nebo jestli ji využijeme do budoucna.

Webová doména byla zaregistrovaná v listopadu roku 2022, ale do této doby konkrétně do poloviny dubna 2023 se na webové stránce nic neupravovalo. Není tedy záměr, že by se dlouhodobě něco připravovalo, pouze byla webová stránka zaregistrovaná a nebylo vůbec jasné, jestli webovou stránku pustíme ven.

Já se tedy rozhodl webovou stránku pustit ven a vesměs mě k tomuto kroku donutil Facebook. Jednoho dne se stalo to, že mě Facebook nepustil na můj osobní profil, na mojí veřejnou Facebookovou stránku Honzík Kubiš, a tak jsem nemohl vytvářet ani sdílet příspěvky, nemohl jsem sdílet žádné informace. Tak se nakonec rozhodlo, že s webovou stránkou půjdeme ven a budeme jí dál zdokonalovat a propagovat. Chceme vytvořit komplexní a přehlednou informační stránku.

 chci samozřejmě zachovat svůj humor a všichni víme, že zrovna já své názory vyjadřuji vtipem a to na jména politiků a vládních osob. Proto já jsem přišel s nápadem udělovat tak zvané bludišťáky a zachovat tak svůj humor tím, že budu na webu ukazovat videa, různé přešlapy politiků, různé lži, ale i sliby, které nám politici slibovali, ale nedodrželi. Do sekce bludišťáků se můžete dostat kliknutím ZDE .

Samozřejmě se nejedná pouze o vládu Petra Fialy, ale i o předchozí vládu za vedení Andreje Babiše. Tím vlastně chci připomenout, co nám politici slibovali a jakým způsobem se sami usvědčili ze lži A tímto způsobem se chceme právě vrátit zpátky do minulosti jejich slibů a připomenout to lidem. Každý ten přešlap politiků a vládních osob vždycky já okomentuji nějakou humornou větou, však už mě znáte.

S touto webovou stránkou mi pomáhá Patrik Pečénka který má svou facebook stránku Za pravdu, spolupracujeme spolu na různých nápadech, jak webovou stránku usnadnit, vylepšit a zdokonalit tak, aby se vám líbila.

Aby byla přehledná a aby jste se dočetli vše, co je potřeba. Moje webová stránka nebude samozřejmě jenom pro sdílení informací o tom, co se děje v České republice, ale také o sdílení mého názorů a myšlenek, které bych vám chtěl sdělit i také mimo sociální síť facebook.

Chtěl bych vás všechny informovat o tom, že jsou zde zcela nepravdivé informace o tom, že spolupráce s Patrikem by měla být placená. Tato informace se naprosto nezakládá na pravdě.

Já a Patrik nepracujeme spolu jen na mém webu ale tvoříme i videa pro vlasteneckou aktivistickou scénu například video pozvánky pro různé demonstrace.

Já a Patrik spolupracujeme na webu z naší vlastní vůle, bez nároku na jakékoliv finance, protože nás to baví. Chceme jít touto cestou a chceme jít s vámi. Oba dva máme na tomto webu svůj podíl a oba to děláme zdarma a od srdce k vám.

Proto bychom vás tímto chtěli poprosit o sdílení mé webové stránky, aby lidé věděli, že kromě Facebooku existuje ještě i tato platforma – webová stránka https://honzik-k.cz

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Já jsem Alpharius
3 měsíců před

Já jsem Alpharius

Honza Kubiš ✔
ověřen
2 měsíců před
Odpovědět  Já jsem Alpharius

Jj 😂😂😂

Karel
Karel
3 měsíců před

Chudák kluk, místo aby měl normální dětství plné holek a/nebo videoher a/nebo čehokoliv tak ho zneužívají pro propagaci těchto blábolů 🙁

Honza Kubiš ✔
ověřen
2 měsíců před
Odpovědět  Karel

Ahojky. No tak zvláštní,ale mně stačí jedna holka, ale tak každý to máme jinak….
No v mém věku dětství a ha a tak já raději nějakou tu brigádu…. můžu?
Zvláštní…spousta lidí odsuzuje mládež a to za to, že sedí u mobilu a hrají hry …🤔. Dokonce prý se o nic nezajímají…🤔
Ne děkuji o to vážně zájem nemám….
Jinak rád hraji na kytaru a bubny a v přírodě si to přímo užívám….krásný večer.

Dana
Dana
3 měsíců před

Zdravím, Honzíku, máš můj obdiv a jsem ráda, že na chod těchto stránek nejsi sám. Mám zlost na ty hlupáky, co se vám vysmívají kvůli pravopisu. Hloupě kritizovat dokáže každý, ale udělat cokoli proto, aby se nám žilo líp, to umí jen člověk s velkou odvahou, odhodláním a čistým srdcem. Přeju Tobě i Patrikovi, ať vás nic od této cesty neodradí!

3
1
Gudrun Steinbach
Gudrun Steinbach
3 měsíců před

Naučte se nejprve česky. vlastenci.
Hrajete si tu na spasitele a nenapíšete správně ani jedno souvětí.

6
3
Honza Kubiš ✔
ověřen
2 měsíců před
Odpovědět  Gudrun Steinbach

Dobrý večer. No taky jste se moc nepředvedl.
Spasitele a kde …
Někdo Vás nutí tuhle stránku sledovat? Tak to se omlouvám a můžu vědět kdo ?

Pavel Schnirch
12 dní před
Odpovědět  Gudrun Steinbach

To oni ne. Pro ně prostě je než diktát “z Brusele” horší ten z češtiny. Zajisté i k vlajce a státním symbolům se budou umět chovat, že?

Lukáš
Lukáš
3 měsíců před

Jsem rád, že i tyto dvě postižené děti..našly své uplatnění ♥

9
3
Jarek Krakatica
Jarek Krakatica
3 měsíců před

Neumíte ani česky vy hlupáci.

5
3
Václav Rada
4 měsíců před

Super práce kluci. Jen tak dál…

7
1
Michal
Michal
4 měsíců před

vy jste komedianti, v cirkusu by o vas byl zajem 😀

6
5
Honza Kubiš ✔
ověřen
4 měsíců před
Odpovědět  Michal

Ahojky. No teď mají větší zájem o exoty ….neměl by jste zájem?

Pavel Schnirch
12 dní před
Odpovědět  Honza Kubiš ✔

Ono “by jste” je tedy jakým že jazykem? ;-P

Soňa
Soňa
4 měsíců před

Kluci děláte něco jako novinařinu akorát z rozdílem že ukazujete pravdu děkují moc

8
2
SISI
SISI
4 měsíců před

Honzí a Patriku přečetla jsem si váš plán a moc se mi zamlouvá jsem za vás moc ráda děkují vám za to co děláte

9
1
Marie
Marie
4 měsíců před

Honzíku a Páťo jste užasni že jste se spojili vy dva a děláte fakt dobrou věc

7
1
17
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex