Časté kladené dotazy

AKTUALIZACE

Vážení návštěvníci našeho webu,

Již po několikaměsíčním fungování našich webových stránek jsme ve veřejném prostoru zaznamenali ohledně působení těchto našich webových stránek různé polopravdy nebo dokonce lži. Rozhodli jsme se proto, sepsat nejčastější dotazy, které vás trápí a na které se nás ptáte právě v reakci na tyto různé chybné informace. – Co je účelem tohoto našeho webu? To se dočtete v sekci O stránce.

Kolik lidí spolupracuje na těchto webových stránkách a kdo je zpracovává?

1.

Web zpracovává Honza Kubiš a Patrik Pečénka, nikdo další zatím není zapotřebí.

Kdo web financuje?

2.

Vše financujeme sami z našich vlastních finančních prostředků. Roční náklady nejsou tak vysoké, abychom potřebovali jakoukoliv finanční podporu. Prohlašujeme, že tyto webové stránky nejsou financovány žádnou neziskovou organizací, ani žádnou politickou stranou ani žádným politickým spolkem ani žádným hnutím. Na nikom nejsme závislí.

Má tento web transparentní účet?

3.

Ne, nemá a ani mít nebude. Není důvod.

Kdo píše v komentářích pod vašimi jmény?

4.

Tyto dohady se zde na našem webu objevují často. Ujišťujeme vás, že komentáře píšeme jen my dva. Já Honza Kubiš a Patrik Pečénka . Nikoho si neplatíme, nemáme k tomu žádný důvod. Chceme být autentičtí, nezávislí a důvěryhodní.

Proč na webové stránce o Honzovi Kubišovi nepíše Honza své vlastní články?

5.

Mne, tedy Honzu Kubiše musí něco vyloženě ,,nakopnout“, abych se odhodlal k něčemu se vyjádřit svými vlastními slovy. Ovšem, když se podíváte do komentářů, pak zde najdete většinu mých komentářů, názorů i písemných příspěvků odrážející moje pocity z různých situací. Vy pak na tento názor reagujete zase svými komentáři.

V čem je náš web společný, když je pojmenován Honza Kubiš?

6.

Na tomto webu totiž spolupracujeme s Honzou oba dva společně, oba dva máme k tomuto webovému rozhraní a administraci přístupy, oba dva pracujeme na funkčnosti webu a oba dva na něj vkládáme příspěvky. Neřešíme na koho je web napsaný, je prostě společný.

Kdo zajišťuje hosty do živého vysílání Honzy Kubiše?

7.

Do živých vysílání a rozhovorů si zajišťuji hosty Já sám Honza Kubiš a sám tyto hosty také oslovím. Nikdo mi za rozhovory neplatí.

Spolupracujete s nějakými médii?

8.

Ne, s žádnými médii nespolupracujeme, nemáme navázanou žádnou spolupráci.

Je Patrik Pečénka na webu upozaděn?

9.

Není, Patrik dělá práci přímo v administraci webu, pokud Patrik bude chtít něco vložit na náš web jako sám za sebe má tu možnost. Oba dva máme do administrace přístup v plném rozsahu.

Kdo vám poskytuje informace a obsah na tento web?

10.

Veškerý obsah zde na našem webu si hledáme my. Já Honza Kubiš posilám Patrikovi materiály na web. Doplňujeme se v hledaní materiálů ale i přidáváním příspěvků. Informace se snažíme prověřovat i z několika zdrojů, abychom si ujistili že nedáváme nějaké lživé informace. Občas nás zazubujete i vy návštěvnici našeho webu.


Co znamenají vyznačené jména pod článkem nebo příspěvkem?

11.

Jedná se o označení článku nebo příspěvků pro lepší vyhledávaní našeho webu skrz vyhledavače na internetu. Vyznačené jména kupříkladu:

Honza Kubiš, Jan Kubiš, Honzík Kubiš, Andrej Babiš Jindřich Rajchl atd .

Jsou časté jména které lidé mohou vyhledávat na internetu.

Aby se snadněji našel náš web za pomoci google vyhledavače ale i jiných vyhledavačů jsou použité tyto jména které se často lidé vyhledávají.

Tomu se říká Štítek
Příkladem je například Hashtag # pod kterým lide dávají různé označení aby se daná věc snadno vyhledala

Mnoho lidí si mysli že se jedná o lidí v organizaci určité akce.

Ověřeno MonsterInsights