Doporučujeme

Aktualizace seznamu

Zde jsou platformy které vám doporučujeme

Najdete nás i na TikToku

Tomáš Lukavec, spisovatel na cestách a “vyhořelý” guru markeťák Krátce ve svých 30 letech jsem vyhořel, vzdal se téměř všeho majetku a vydal se putovat do světa s batohem na zádech. Pořád totiž věřím, že autenticita našeho osobního příběhu má větší hodnotu než stav účtu

Dovolte mi, prosím, Vám postupně vysvětlit oč, a to nejen mně, vlastně jde. Tento projekt a s tím spojené webové stránky, tato iniciativa, tedy Společenství ČSR, není pouze mojí prací, mojí myšlenkou. Tato Iniciativa – Společenství ČSR, je myšlenka vzešlá na základě zkušeností všech lidí, a to bez výjimky, které jsem za celou dobu od června roku 2015 poznal. Projekt je tak vyústěním zkušeností, práce a poznání lidí, kteří se o něco snažili a snaží, co by mělo smysl a co by mohlo nastartovat tu tolik potřebnou změnu za celých sedm let, co se pohybuji na aktivistické scéně. Projekt tak není možné brát jako můj osobní. A tímto jej dávám do rukou nám všem.

Dobrý den, jmenuji se Petra Rédová a stránku propomoc.cz jsem založila, abych mohla pomáhat všem lidem, kteří akutně potřebují skutečnou hmotnou či potravinovou pomoc. Uměle vyvolanou drahotou totiž trpí především důchodci, kteří také často nevědí, na co mají nárok, odradí je složitost získávání dávek či se jednoduše stydí si o peněžitou pomoc požádat. S tím se nehodlám smířit a nechci této bezmoci jen nečinně přihlížet.

Jsme tu, abychom vám, občanům, poskytli silné a hlasité zastoupení. Jsme zárukou, že vaše hlasy budou slyšet a požadavky budou brány vážně. Naším posláním je podporovat změny, které přinesou pozitivní výsledky pro občany, a to bez ohledu na politické názory nebo postavení. Náš tým je připraven pracovat tvrdě s jediným cílem dosáhnout výsledku pro vás. Jsme připraveni představit své nápady a iniciativy, které pomohou občanům naší země, dostat se do lepší budoucnosti.

Na tomto blogu se nepíše pravda. Jen názory.  Nemám tady lepší informace, nemám tady žádnou křišťálovou kouli, nechodím na jednání vlády. Používám stejné zdroje jako vy. Moje ambice je jediná – nabídnout další úhly pohledu. Pokud možno takové, které se jinde nedočtete. Vidlákovy kydy budou nakukovat do temných koutů, kam se nikdo jiný nedívá. 

Politika. Ekonomie. Média. Každý týden nová témata, o kterých by mělo být jasno, rozhovory s osobnost

Jsme spolek odvážných a rozhodných občanů, kteří nechtějí jen sedět a čekat na změnu. Víme, že každý má potenciál a proto jsme se sjednotili jako celonárodní spolek. Chceme inspirovat lidi a ukázat jim, že tu nejsou sami a že tu jsou možnosti jak dosáhnout změn ve vládě a ve společnosti.

Jsme Odchod! Spolek, který sdružuje po celé České republice občany, kteří nejsou spokojeni s členstvím v EU. Bojujeme za vystoupení z Evropské unie. Pravidelně informujeme o aktualitách, pořádáme malé i větší akce a spojujeme občany se stejným názorem napříč ČR.

Vláda Petra Fialy je katastrofou. Porušuje předvolební sliby, zadlužuje nás rekordním tempem, zvyšuje daně a ničí důchody. Vláda nemá důvěru většiny občanů. Žádáme demisi vlády a vypsání předčasných voleb!

V dobách nejtvrdších lockdownů, kdy policie na demonstracích kontrolovala nošení roušek namísto kontroly nenošení bomb a zbraní v batohu, veřejná shromažďování byla omezena počtem účastníků, v devět večer jsme mohli ven pouze se psem, byť sousedovo a do lesa jsme mohli pouze se dvěma rouškami, došla mnoha lidem trpělivost, protože prokoukli politickou hru s veřejností a vznikly „Jízdy za Svobodu – Společně Jsme Silnější“ jako jeden ze způsobů, jak vyjádřit svůj nesouhlas s děním nejen v naší zemi.

Web inFAKTA je investigativní médium, spuštěné v říjnu 2022, které jako první v republice zveřejňuje informace věcným a nestranným způsobem. Fakticky. Za vznikem serveru stojí jeho vydavatelka Markéta Dobiášová, dlouholetá investigativní reportérka, dokumentaristka, dramaturgyně, scenáristka, moderátorka, držitelka šesti novinářských cen se zkušenostmi z veřejnoprávní České televize i komerčních médií (FTV PRIMA, Seznam zprávy, TV Nova, Reflex atd.). 

Mé jméno je Patrik Pečénka, jsem aktivistou proti současné vládě České republiky. Mým cílem je informovat o tom, co se v České republice skutečně děje a ukazovat druhou stranu informační mince, které přicházejí z mainstreamových médií.

Family Pride je nezávislou apolitickou iniciativou spolku TRADIČNÍ RODINA(odkaz je externí) z.s., spolupracujících organizací a zájmových sdružení. Zejména však matek, otců, rodinných příslušníků, přátel a podporovatelů.

Cílem portálu Modrý jelen je pomáhat lidem v nelehké době. Odkrývat manipulace, polopravdy a lži elit a médií, odhalovat pravdu. Chránit obyčejné lidi, dodávat jim sílu, podporovat ducha.

V rubrice Jelen na stopě uvádí rozbory reportáží a výroků, souvislostí, příčin a důsledků toho, co je nám elitami a oficiálními médii prezentováno.

Ověřeno MonsterInsights