Doporučujeme

Aktualizace seznamu

Zde jsou platformy které vám doporučujeme

Najdete nás i na TikToku

Tomáš Lukavec, spisovatel na cestách a “vyhořelý” guru markeťák Krátce ve svých 30 letech jsem vyhořel, vzdal se téměř všeho majetku a vydal se putovat do světa s batohem na zádech. Pořád totiž věřím, že autenticita našeho osobního příběhu má větší hodnotu než stav účtu

Dovolte mi, prosím, Vám postupně vysvětlit oč, a to nejen mně, vlastně jde. Tento projekt a s tím spojené webové stránky, tato iniciativa, tedy Společenství ČSR, není pouze mojí prací, mojí myšlenkou. Tato Iniciativa – Společenství ČSR, je myšlenka vzešlá na základě zkušeností všech lidí, a to bez výjimky, které jsem za celou dobu od června roku 2015 poznal. Projekt je tak vyústěním zkušeností, práce a poznání lidí, kteří se o něco snažili a snaží, co by mělo smysl a co by mohlo nastartovat tu tolik potřebnou změnu za celých sedm let, co se pohybuji na aktivistické scéně. Projekt tak není možné brát jako můj osobní. A tímto jej dávám do rukou nám všem.

Dobrý den, jmenuji se Petra Rédová a stránku propomoc.cz jsem založila, abych mohla pomáhat všem lidem, kteří akutně potřebují skutečnou hmotnou či potravinovou pomoc. Uměle vyvolanou drahotou totiž trpí především důchodci, kteří také často nevědí, na co mají nárok, odradí je složitost získávání dávek či se jednoduše stydí si o peněžitou pomoc požádat. S tím se nehodlám smířit a nechci této bezmoci jen nečinně přihlížet.

Jsme tu, abychom vám, občanům, poskytli silné a hlasité zastoupení. Jsme zárukou, že vaše hlasy budou slyšet a požadavky budou brány vážně. Naším posláním je podporovat změny, které přinesou pozitivní výsledky pro občany, a to bez ohledu na politické názory nebo postavení. Náš tým je připraven pracovat tvrdě s jediným cílem dosáhnout výsledku pro vás. Jsme připraveni představit své nápady a iniciativy, které pomohou občanům naší země, dostat se do lepší budoucnosti.

Na tomto blogu se nepíše pravda. Jen názory.  Nemám tady lepší informace, nemám tady žádnou křišťálovou kouli, nechodím na jednání vlády. Používám stejné zdroje jako vy. Moje ambice je jediná – nabídnout další úhly pohledu. Pokud možno takové, které se jinde nedočtete. Vidlákovy kydy budou nakukovat do temných koutů, kam se nikdo jiný nedívá. 

Politika. Ekonomie. Média. Každý týden nová témata, o kterých by mělo být jasno, rozhovory s osobnost

Jsme spolek odvážných a rozhodných občanů, kteří nechtějí jen sedět a čekat na změnu. Víme, že každý má potenciál a proto jsme se sjednotili jako celonárodní spolek. Chceme inspirovat lidi a ukázat jim, že tu nejsou sami a že tu jsou možnosti jak dosáhnout změn ve vládě a ve společnosti.

Jsme Odchod! Spolek, který sdružuje po celé České republice občany, kteří nejsou spokojeni s členstvím v EU. Bojujeme za vystoupení z Evropské unie. Pravidelně informujeme o aktualitách, pořádáme malé i větší akce a spojujeme občany se stejným názorem napříč ČR.

Vláda Petra Fialy je katastrofou. Porušuje předvolební sliby, zadlužuje nás rekordním tempem, zvyšuje daně a ničí důchody. Vláda nemá důvěru většiny občanů. Žádáme demisi vlády a vypsání předčasných voleb!

V dobách nejtvrdších lockdownů, kdy policie na demonstracích kontrolovala nošení roušek namísto kontroly nenošení bomb a zbraní v batohu, veřejná shromažďování byla omezena počtem účastníků, v devět večer jsme mohli ven pouze se psem, byť sousedovo a do lesa jsme mohli pouze se dvěma rouškami, došla mnoha lidem trpělivost, protože prokoukli politickou hru s veřejností a vznikly „Jízdy za Svobodu – Společně Jsme Silnější“ jako jeden ze způsobů, jak vyjádřit svůj nesouhlas s děním nejen v naší zemi.

Web inFAKTA je investigativní médium, spuštěné v říjnu 2022, které jako první v republice zveřejňuje informace věcným a nestranným způsobem. Fakticky. Za vznikem serveru stojí jeho vydavatelka Markéta Dobiášová, dlouholetá investigativní reportérka, dokumentaristka, dramaturgyně, scenáristka, moderátorka, držitelka šesti novinářských cen se zkušenostmi z veřejnoprávní České televize i komerčních médií (FTV PRIMA, Seznam zprávy, TV Nova, Reflex atd.). 

Mé jméno je Patrik Pečénka, jsem aktivistou proti současné vládě České republiky. Mým cílem je informovat o tom, co se v České republice skutečně děje a ukazovat druhou stranu informační mince, které přicházejí z mainstreamových médií.

Family Pride je nezávislou apolitickou iniciativou spolku TRADIČNÍ RODINA(odkaz je externí) z.s., spolupracujících organizací a zájmových sdružení. Zejména však matek, otců, rodinných příslušníků, přátel a podporovatelů.

Cílem portálu Modrý jelen je pomáhat lidem v nelehké době. Odkrývat manipulace, polopravdy a lži elit a médií, odhalovat pravdu. Chránit obyčejné lidi, dodávat jim sílu, podporovat ducha.

V rubrice Jelen na stopě uvádí rozbory reportáží a výroků, souvislostí, příčin a důsledků toho, co je nám elitami a oficiálními médii prezentováno.

Jsme nezávislé médium, jehož cílem je vydávat objektivní, ozdrojované a eticky získané výstupy. Řídíme se přísnými etickými pravidly získávání a ověřování informací.

Nezávislé zprávy, tíživá témata, odlehčující rozhovory – jsme tady s obsahem, který tě zaujme a rozvíří mysl.

XTV je nezávislá internetová televize, která má ambici přinášet svým divákům rozhovory s osobnostmi českého veřejného života – jejich postoje, názory, stanoviska, argumenty i aktuální komentáře přímo do jejich počítačů či mobilních zařízení. Chceme se věnovat širokému spektru témat, budeme se snažit některé osobnosti představit divákovi tak, jak je nezná nebo alespoň rozšířit či prohloubit jejich pohledy na skutečnosti, události a jednotlivé situace.

Politicky nekorektní, umělecky neobjektivní, genderově nevyvážený… ale s prstem na tepu doby…

Každý týden dobrovolnicky natáčíme rozhovory s osobnostmi z oblasti kultury, veřejné sféry a ekonomiky, kde v několika sériích rozhovorů (tzv. playlistech) hovoříme o celospolečenských tématech.

Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy.
Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Zajímají nás lidé a jejich myšlenky, proto s lidmi rádi mluvíme, nevyslýcháme je.

TO je nový tištený společensko-politický měsíčník, ve kterém najdete názory, rozhovory, reportáže, analýzy, humor, nadsázka, osobnosti a ankety. TO je také internetový deník TO, kde najdete komentované události, světové autory v českých překladech, autorské podcasty a videopořady, humor, nadsázku a karikatury

Jak nepřijít o peníze? Jak majetek rozmnožit? Jak se zabezpečit na důchod? Má ještě pořád smysl investice do zlata nebo do nemovitostí? Je dobrá chvíle koupit akcie, dluhopisy, podílové listy? Kam investovat, abychom ochránili úspory? Jak se zabezpečit před inflací? Potřebujete poradit, jak ochránit své peníze? Hledáte ekonomické analýzy a prognózy? Co udělá kurz koruny, eura, dolaru? Bude měnová reforma? Jsou banky bezpečné?

Společnost pro obranu svobody projevu byla založena v návaznosti na petiční iniciativu Stop cenzuře. Naším posláním je podpora svobody slova jako základní podmínky demokracie a obrana proti novým formám cenzury na sociálních sítích, které se stávají hlavními veřejnými fóry občanské diskuse.

Vítáme vás u nás na svobodné televizi. Jedná se o nový projekt, jehož účelem je za pomoci nejnovějších technologií dosáhnout dostatečné informovanosti obyvatel naší země, aby měli nejen při volbách dostatek necenzurovaných informací k co nejlepšímu rozhodnutí. Jsme tým nezávislých odborníků v IT, politice, socioekonomii a duchovnu. Budeme Vám zcela zdarma přinášet informace, které nejsou postiženy cenzurními zásahy. Využíváme unikátní blockchain LBRY k ukládání našich videí a projekt ODYSEE ke zprostředkování obsahu. Pokud nás chcete podpořit, tak v dolní části stránky naleznete QR kód a bitcoinovou adresu na kterou můžete poslat libovolnou částku.

Zpravodajský web BezPressu.news vznikl jako svobodné médium, nezávislé na dotacích jakékoliv politické strany, organizace či jiné instituce. Zaměřujeme se na zprávy a komentáře ze světa, ale z převážné většiny na mapování vývoje a událostí z USA, které jsou, dle našeho názoru, v této době stěžejní.

Mír je podmínkou rozvoje. Harašení zbraněmi musí vystřídat politická a ekonomická spolupráce.POŽADUJEME využití všech nástrojů k ukončení ozbrojených konfliktů, zamezení ztrátám na životech a ekonomickým škodám a posílení výdajů na ochranu obyvatelstva před následky válek a přírodních katastrof. ODMÍTÁME financování zbrojení z rozpočtu EU, snahy zřídit společnou evropskou armádu a další posílání zbraní na Ukrajinu.

Ověřeno MonsterInsights