ČLÁNEK: Patrik Pečénka – falešné webové stránky

Článek: Patrik Pečénka

Vážení přátelé ale i nepřátele


Chtěl bych vás obeznámit s informací že za účelem mé dehonestace bylo zneužito moje celé jméno a příjmení pro vytvoření falešné webové stránky která se mnou nemá nic společného.

Tento falešný web je veden způsobem jako že já jsem vlastníkem toho webu. www.patrikpecenka.cz

Chtěl bych vás všechny upozornit že cokoliv a jakkoliv bude uveřejněno na tomto falešném webu www.patrikpecenka.cz není moje práce A není mnou.

Dotyčný který web založil ukradl mé fotografie a převzal si moje červeno šedo-černé logo u kterého pozměnil moje příjmení za ( Pičenka )

Nejen že vlastně ukradl mé fotografie a logo ale také i použil naprosto stejnou zobrazovací šablonu která je samozřejmě ke stažení zdarma a po zaplacení plné verze si člověk může upravovat webové zobrazení šablony v plném rozsahu.

Což je příklad naše oficiální weby kde máme zobrazovací šablonu zaplacenou abychom mohli šablonu využívat v plné verzi.


Proto prosím si všímejte veškerých detailů které falešné webové stránky mají a porovnávejte je z aktuálních oficiálních webových stránek www.bojzapravdu.cz a www.honzik-k.cz a poznáte že takovéto amatérské úpravy není náš styl a práce.

Celá věc je ohlášená na Policii České republiky neboť bylo zneužité moje jméno a příjmení pro vytvoření webu který se tváří jako vytvořené mnou. Jelikož jsou zde důvodné obavy že tento web by mohl být v budoucnu za účelem různých podvodů psaní lži a nesmyslů je tedy věc předaná Policii ČR. Je zde i obava že falešný web by mohl ve spojitosti z mou osobou využívat metody bankovních účtů nebo vybírání finančních prostředků.

Zvětšit pravděpodobnosti je tento web založen osobou která je ve spojitosti s Mikem Oganesjanem který si říká na internetu ( Mike je Pan ) který mimo jiné se teď angažuje do účelového likvidování petičního stánku před úřadem vlády.

Jelikož jsem podporovatel tohoto petičního stánku a jsem proto aby petiční stánek byl zachován a je velice zvláštně náhodné že tento falešný web www.patrikpecenka.cz byl založen zrovna v tomto období když je snaha likvidovat petiční stánek a je tak zamezeno právo petiční

Tento falešný web www.patrikpecenka.cz má za úkol dehonestovat mé příjmení kde je v logu pozměněno z Pečénka na příjmení Pičenka a je naprosto amatérským způsobem přeškrtané pravděpodobně v programu malování moje skutečná webová stránka která je www.bojzapravdu.cz .


Na logu falešného webu jsou provedené amatérské úpravy které nejsou rozhodně mojí práci. Když se podíváte na samotný falešný web je patrné že logo naprosto nesedí v oblasti rozměrů loga a přesahuje natolik že chybí část loga což je velmi důležitý detail.


A je tedy zvláštně náhodné že podobným způsobem mě oslovuje také i pan Mike Oganesjan a další osoba která si na Facebooku říká Jiří Kučera osoba která mimo jiné Je pravděpodobné ve spojitosti s útoky na petiční stánek před úřadem vlády osoba která i v osobní komunikaci mě nazývá přezdívkami ( Pičinka, Pičenka ) atd krom toho se domnívám že osoba byla součástí vysypaní hnoje do košů u petičního stánku kde si kryl obličej plastovou maskou.

Mimo jiné osoba která si říká Jiří Kučera se doznává v písemné komunikaci o tvorbě obsahu na tomto falešném webu www.patrikpecenka.cz a že si tento web bude upravovat což ukazuje že osoba Jiří Kučera má něco společného s tvorbou falešného webu. Nemám tak ale potvrzeno že Jiří Kučera je skutečné jméno reálné osoby ale je důležité připomenout že právě Mike Oganesjan oslovoval osobu která je přítomna při účelové likvidaci petičního stánku ( Jirko )

Podle registr domén je web registrován na jméno Aleš Bialonczyk který podle registrů firem by měla mít sídlo Bukovany 83, 25741 Bukovany ( veřejná informace s registrů ) a podle dohledatelných informací na internetu by měl údajně vlastnit několik firem.

Celá věc je také obeznámená firma WEDOS která je registrátor webových domén a u které je falešný web založen. A dále byl kontaktován CZ NIC registr domén. Jsou ochotný poskytnout veškeré informace o webu Policii ČR.

To že na sociálních sítích jsou falešné facebookové stránky tvořené pod mým jménem jsem vás upozorňoval a zde vám teda vypisuji všechny oficiální webové i facebookové stránky které jsou vedené mou osobou

Facebook
Za pravdu – Patrik Pečénka


Za pravdu – Patrik Pečénka 2

Webové stránky
www.bojzapravdu.cz
A ve spolupráci s Honzou Kubišem vedeme společně tento web www.honzik-k.cz

Pokud uvidíte vytvořené emaily které končí ( @patrikpecenka.cz ) ani takové to emaily nepatří ke mně

Oficiální moje kontakty jsou buďto skrz sociální sítě a nebo e-mailem info@bojzapravdu.cz

Článek: Patrik Pečénka

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights