VIDEO: Jaroslava Pokorná – vyzývám hejtmanku Středočeského kraje Petru Peckovou, aby věrohodně vysvětlila a vyvrátila veškerá podezření související s kauzou Dozimetr

Jménem krajských zastupitelů za ANO důrazně vyzývám hejtmanku Středočeského kraje Petru Peckovou, aby věrohodně vysvětlila a vyvrátila veškerá podezření související s kauzou Dozimetr. Požadujeme, aby informovala zastupitele a veřejnost o tom, co se děje v Krajské správě a údržbě silnic Středočeského kraje. Tato příspěvková organizace hospodaří s majetkem ve výši zhruba jedné miliardy korun. Podezření zveřejněná v médiích jsou velmi vážná. V této souvislosti chceme požádat středočeské zastupitele, aby pomohli svolat mimořádné jednání zastupitelstva k této kauze. Pokud se nepodaří informace a vazby zveřejněné v médiích věrohodně vyvrátit, pak vyzýváme hejtmanku a Radu Středočeského kraje k tomu, aby okamžitě odstoupila. Více si poslechněte ve videu.

Aby vám nic neuniklo můžete se přihlásit k odběru novinek které na můj web pravidelně vkládám stačí vyplnit email. UPOZORNĚNÍ : Vždy si zkontrolujte v email schránce složku SPAM a Hromadné zprávy, je možné že moje emaily vám tam spadnou.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights