VIDEO: Ondřej Prokop – České republice hrozí propad do další ekonomické krize

Čau Praho!

Špatné zprávy. České republice hrozí propad do další ekonomické krize. Na rozdíl od ostatních zemí v Evropě se Česku nedaří dostat z hospodářských problémů. Tím to ale nekončí. Na žebříčcích se ČR propadá a už jsme za Rumunskem i Kazachstánem. Na důchody v příštích letech nebudou peníze, chybět bude 80 miliard korun. Naši politici se věnují jen líbivým akcím a svému PR, ale reálné problémy neřeší.

Zatímco česká vláda podlejzá Tchajwancům, každý rok tam jezdí a fotí se, Němci mezitím domluvili s Tchajwanem stavbu obrovské inovativní továrny na čipy v Drážďanech v Německu.

Pekarové s Vystrčilem tak nejspíš z Tchajwanu zbude akorát vyznamenání, posměch českých občanů a hněv Číny. Jen za minulý týden dva odporné násilné činy na mladých ženách dle svědků spáchané ukrajinskými muži. Jeden z těchto násilných činů se dokonce odehrál v Hostivařském lesoparku, kde trávím často čas já, moje rodina a řada mých sousedů! Vláda ČR i pražská rada zhoršující se bezpečnostní situaci ignoruje!

Po jízdě prezidenta na motorce bez přilby další velký špatný příklad pro společnost. Vicepremiér Ivan Bartoš se o víkendu producíroval v průvodu Prahou s jointem marihuany v ruce a nestyděl se s ním pózovat fotografům.

Bartoš, ministr zahraničí Lipavský a náměstek primátora Hřib (všichni Piráti) se navíc fotili i s hanobenou českou vlajkou. Kdokoliv teď bude na českou vlajku psát třeba název svého fotbalového klubu či čehokoli jiného, tak se může vymlouvat na to, že jeho vzorem jsou tito politici.

Bohumil Kartouz. Nejdříve přivedl na buben Pražský inovační institut, kam ho dosadili Piráti, když tam nevedl účetnictví a nakládal s dotacemi v rozporu s jejich určením. Dodnes případ vyšetřují policisté. Představte si, dnes je tento “odborník” v nejužším poradním týmu ministra školství! A radí mu právě s inovacemi!

Vodíkový autobus v Praze se porouchal. Taková velká sláva a spousta krásných PR fotek to byla. Tehdy nám Zdeněk Hřib zamlčel, že je autobus 4x dražší v pořizovací ceně než konvenční autobus a 2x dražší na provoz, nebo že Praha kvůli němu musela vysekat zeleň po celé trase, protože je výrazně vyšší než běžný autobus. Dnes už nejezdí. Je rozbitý a nikdo neví, kdy bude opraven. Pražané tedy zaplatí další náklady na náhradní dopravu.

V Praze 11 potichu zmizela ředitelka Kulturního Jižního Města, kterou si tam s velkou slávou nedávno nainstalovali Piráti z úřadu vlády. Možná paní ředitelka přišla na to, že je tato organizace na mizině s řadou podivných kostlivců ve skříni a dle výpovědi řady zaměstnanců nemá peníze ani na Dny Prahy 11, které se v Praze 11 pořádají od nepaměti?

Hnutí pro Prahu 11 Šárky Zdeňkové se také hezky vybarvilo. Ve skupině, kterou z části spravují moderátoři napojení na toto aktivistické hnutí, znemožnili přispívat a komentovat bývalému senátoru Kosovi. Když na ně tohle cenzurní chování prasklo, Hnutí pro Prahu 11 napsalo prohlášení, ve kterém se vymezuje proti údajným „lžím“. Nicméně internet je plný fotografií, který jejich vinu prokazuje. Proč Hnutí pro Prahu 11 a starostka takto zoufale musí lhát? To vše a mnohem víc se dozvíte už ve 44. díle mého politického podcastu.

Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights