VIDEO: MARTIN KOLLER – Tohle se nemělo stát. Může být červen rozbuškou ohromného konfliktu v Evropě?

Text – Paralelně
Přední vojenský analytik Martin Koller komentuje současné vojenské napětí. Ti co štvou do války, neví o čem mluví. Česká Republika může být cílem prvního úderu. NATO summit ve Vilniusu může být rozbuškou 3. světové války.

Vojenský analytik Martin Koller komentuje současné události. Rusko se nemůže ubránit bez použití jaderných zbraní! Situace není dobrá. Letošní léto bude pravděpodobně horké. Budeme svědky “false flag operation”? Tedy operace pod falešnou vlajkou, která může být rozbuškou velkého konfliktu v Evropě. Co se může stát na summitu NATO ve Vilniusu? Může se cvičení Air Deffender zvrhnout v útok na Rusko? Máme nejhorší vládu, která z nás dělá primární cíl. Obranná dohoda je zradou občanů české republiky. Je to koloniální smlouva, která nás nijak nechrání. Je to jednostranná smlouva, která z nás dělá základnu USA a nic nám nepřináší. Je to lumpárna a podvod. Pekarová Adamová je loutkou, kterou USA používají k vypovězení Zakládajícího aktu o vzájemných vztazích, spolupráci a bezpečnosti mezi NATO a Ruskou federací, hlavně kvůli jejímu čtvrtému odstavci, který říká: NATO nebude rozmisťovat jaderné zbraně na území nových členů a nebude zde budovat úložiště jaderných zbraní. Po zrušení této smlouvy nebude už nic bránit USA rozmístit jaderné zbraně na území východní Evropy a i na našem území. Tyto a další skutečnosti komentuje přední český vojenský analytik Martin Koller.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Miloslava
Miloslava
1 rok před

Pane Koler já Vas ráda poslouchám co říkáte je pravda a proč stym někdo v naší republice neudělá je tady tolik chytrých lidí jak je možný že se nedají dohromady a něco nedělají proti tomu je to hrůza co je tady za lidí. Já klidně udělám co je potřeba chodím na stávky na Václavak vím že to knicemu není ,ale snažím se něco dělat jak pozoruju tak nikdo nemá zájem 🙈☝️☝️☝️☝️

22
eduard pýcha
eduard pýcha
1 rok před

martin má velkou pravdu a jsem rád že to dokáže někdo takto naplno říci

21
2
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights