VIDEO: Ondřej Prokop – Proč je k vůlí Nerudové STAN uplně nevolitelný?

Čau Praho!  Podle Danuše Nerudové v Evropě žádní migranti nejsou. Ministr Rakušan v té samé době protlačil migrační pakt, který zavede povinný příjem uprchlíků v zemích EU. Kromě toho paní Nerudová chce budovat prosperitu Evropy na zbrojním průmyslu. Jak už asi také vidíte, STAN je naprosto nevolitelný.

 Ministr Lipavský připravuje utajovanou dohodu s Ukrajinou. Stejně tak prezident Pavel se na tajňačku schází se Zelenským. Co vymýšlí, to nikdo neříká. O takto zásadních věcech by měli s občany mluvit.

 Premiér Fiala řekl, že stát tu není pro lidi, aby je vodil za ručičku. ODS si ho přesto znovu zvolila do vedení. Občanští demokraté chtějí pokračovat v asociální politice. Kromě světlých výjimek, které z ODS odchází. Někteří z nich dokonce do ANO.

 Jurečka chce zrušit různé dávky pro ohrožené obyvatele. Experti varují, že kvůli tomu poroste chudoba, finanční problémy, dokonce i bezdomovectví. Pětikoalice tak pokračuje v destruktivních reformách, které přitěžují českým občanům.

 Zákaz spalovacích motorů je nesmysl, který likviduje nejen evropský průmysl, ale hlavně i ten český. 80 % dotázaných je proti tomuto zákazu. Stejně jako já. Hnutí ANO proti této hlouposti bude bojovat.

 Hlavní podezřelý z Dozimetru Matej Augustín dostane od Dopravního podniku 1,5 milionu Kč. Neuvěřitelné, že Zdeněk Hřib nedokázal zabránit ani tomuto.

 Tím ale Zdeněk Hřib nekončí. Osud Nových Holešovic je kvůli jeho náhlé otočce názorů velmi nejistý. Praze tím hrozí nejen stovky milionů v pokutách, ale i protažení projektu o dalších x let. Hlavně, že se na sociálních sítích chlubí manipulativními a lživými fotkami údajně prázdných pražských sídlišť.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 79. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights