Pane Derniére Fialo, proč už zase lžete?

ZDROJ: Jiřina Dítětová

Pane Derniére Fialo, proč už zase lžete?

A ještě v přímém přenosu?

Důchod mě vzrostl nejvíc za vlády ANO Andreje Babiše. Nikoliv za vlády vaší!

Vaše vláda má jenom plnou hu .. ústa řečí a skutek utek! Ta vaše asociální vláda dokonce i odmítla a silou 108 dokonce protlačila odmítnutí navýšení příspěvků na péči v prvním stupni! Z důvodu že 1) už nemáte peníze a 2) prý po dohodě s odborníky 🤔🙏🙈🤣🤣

Kolik nás invalidních důchodců přispělo a jakou částkou na zbraně pro Ukrajinu a konkrétně na jakých účtech tyto peníze, které jste odebral nám, skončily?

Víte jak bolí každý pohyb při vysychání kloubů?

Přála bych vám i těm vašim údajným odborným poradcům jako že jsem nikdy nic zlého nikomu nepřála ☝️ měsíc fungovat v těchto bolestech! Léky, které musím brát a mám je předepsané od opravdových profesionálů v bílých pláštích na rozdíl od vašich militantních poradců, vysoce převyšují částku 880,- KČ, protože ani na recept nemaji tak vysokou spoluúčast pojišťoven. Talvosilen forte, Detralex, Doreta nejvyšší gramáž. Doplatky si lze lehce vyhledat v číselnících pojišťoven. To zvládnete i vy i vaši poradci. Nemluvím o antikoaguantech vzhledem k mojí chronické trombofilii s Leidenskou mutací V., plus její doplňkové léčby. A to už vůbec nemluvím o inhalátorech abych mohla dýchat vzhledem po mých opakovaných plicních embolkach proložených těžkým oboustranným zápalem plic.

A ano, na tyhle problémy jsem vůbec ráda, že mám alespoň první stupeň péče, protože jsou i takové dny, kdy bolestí a únavou nejsem schopná vstát z postele.

A vy tvrdíte, že jste ta nejlepší vláda, která jen napravuje chyby po vládě Andreje Babiše? Za jeho vlády by se tohle mě ani dalším handicapovaným nikdy nestalo. Na rozdíl od vás minulá vláda se starala v první řadě o své občany. Vy se staráte v první řadě o Ukrajinu a o svůj kamaráčoft. To ostatní vás nezajímá a dnes už definitivně tím, jak se neustále chvalite, je vidět, že ztrácíte kontakt s realitou. Naprosto.

Je mi líto

Zklamaná Jiřina Dítětová

Předsedkyně místní, okresní a krajské organizace

Svazu tělesně postižených v ČR, z.s.

Invalidní důchodkyně třetího stupně a podle vás bez nároku navýšení příspěvku v prvním stupni na péči, protože přednost před zdravím a úlevy bolestí jak mým tak všech ostatních z této skupiny Čechů, Moravanů a Slezanů má samozřejmě a demokraticky zbrojení Ukrajiny, aby bylo ještě více mrtvých vojáků. Vojáků = lidí 😥

P.S.: Připomínáte mi tímto vaším chováním a prezentací jedno nechvalně známé Stalinské rčení: Když zemře jeden člověk, je to tragédie. Když jich jsou stovky, nebo tisíce, je to jen statistika…..

A to máte ještě tu odvahu o sobě tvrdit, že jste demokrat?

Nepřejte si vědět, co si myslím já a se mnou 98% českého, moravského a slezského národa. Ty zbylé 2% lidí, což je váš pracovně vládní aparát vám věřit musí, protože to mají ve smlouvě ….. Jinak sankce, okamžité vyhození z práce a další restrikce pro tím pádem ruské šváby, dezoláty a šmejdy, což pro vás a tu vaši disentdemo dvoranu my všichni ostatní jsme. Samozřejmě kromě migrantů s doložkou nejvyšších výhod, abyste si zajistili voliče na další období.Ovšem vše prozápadně a eurobiogreendealově demokraticky v pravdě a lásce s odkazem na VH.🙏🙈

Jděte mi k šipku….

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights