VIDEO – Rozhovor Dagy s Milan Maschke

Františkovi z Havířova je 10 let. Žije sám s tatínkem.Jeho postižení je jak mentální, tak i pohybové. Jeho hlavní diagnózou je mutace genu AIFM1, kterou trpí již od narození. Je závislí na celodenní péči, kterou poskytuje otec. Navštěvujeme neurorehabilitace, na které musíme dojíždět autem.

Jsem František z Havířova. Již  krátce po narození se zjistilo, že se mnou není něco v pořádku. Nepohyboval jsem se tak, jak ostatní děti. Moje mentální stránka nebyla dobrá. Absolvoval jsem rehabilitace. Neprospíval jsem podle lékařů vůbec dobře.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky bych chtěl použit na neurorehabilitace, zdravotní pomůcky, invalidní vozík, léky, odlehčovací služby, provoz auta , v budoucnu bych chtěl jet na delfínoterapii. Chtěl bych peníze využít také na lepší chod domácnosti a bydlení.

Peníze bych chtěl použít na neurorehabilitace, hodina stojí 1000 korun, jsou pro mě nezbytně nutné, nutně potřebujeme nový invalidní vozík, původní je už malý. Zbytek peněz poslouží na léky a jiné uvedené.

Aby vám nic neuniklo můžete se přihlásit k odběru novinek které na můj web pravidelně vkládám stačí vyplnit email. UPOZORNĚNÍ : Vždy si zkontrolujte v email schránce složku SPAM a Hromadné zprávy, je možné že moje emaily vám tam spadnou.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights