Jana Zwyrtek Hamplová – Jako premiér absolutně a trvale selhává

Nemohu komentovat níže citovaná slova Petra Fialy jinak, než že nadále platí, že jako premiér absolutně a trvale selhává, když veškeré kroky České republiky prosívá napřed sítem potřeb Ukrajiny 🙏🤦‍♀️, Bruselu a USA, a občané České republiky jsou v jeho úvahách vždy až na posledním místě, pokud vůbec. Ti podle něho naopak musí kvůli zájmům jmenovaných, kterým jde jeho vláda absolutně “na ruku”, všechno vydržet a všechno zaplatit.

Petr Fiala je zkrátka neuvěřitelně neschopný akademik, který se nikdy neměl stát českým premiérem, protože touto svou praktickou neschopností a nulovým sebevědomím ničí vlastní zemi. Slouží jiným, kteří si musí v kontaktu s ním mnout ruce, a likviduje tím vlastní národ. Jeho projevy s naučenými gesty jsou navíc spíše karikaturou…

Orbána by neměl kritizovat, ale vzít si z něho příklad – protože Orbán jedná jako skutečný premiér své země, ne jako lokaj jiných. Petr Fiala je ten lokaj – poslušný, úslužný, sloužící… navíc, bohužel, i ekonomicky hloupý. A to vše se děje na účet nás všech.

Jeho zatajeným milionem v pochybné kampeličce pak padly i poslední iluze o jeho osobě, pokud kdo ještě nějaké měl.

Petr Fiala nemá prostě v křesle českého premiéra dávno co dělat. Pro neschopnost a opuštění vlastního národa ve prospěch jiných. I tato citace je toho důkazem. Petr Fiala je premiér ukrajinsko-bruselský. Ne český. Českou republiku opakovaně zradil a pokračuje v tom dál. Neřídí se tím, co si přejí čeští občané, ale co diktuje Brusel a sledují USA.

Tedy – hledá se český premiér. Protože de facto žádného “českého” nemáme… 😞🙏🤦‍♀️

“Naším cílem je udržet úsporný rozpočet a nenavyšovat výdaje a zároveň udržet závazky vůči Ukrajině, aby se i nadále mohla účinně bránit ruské agresi. Součástí rozpočtu je i podpora pro členské státy, jež hostí na svém území velký počet uprchlíků z Ukrajiny, což je i příklad České republiky. To jsou naše priority. Orbánovo Maďarsko nepůsobí konstruktivně a klade si nesouvisející a těžko průchodné požadavky. Jednání nemusí být jednoduché.

Petr Fiala”

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights