Oldřich Bubeníček – Rozsudek, který nepřekvapil

Dlouho očekávaný rozsudek je na světě. Ale upřímně. Dal se čekat jiný? Asi ne!

Nové soudce jmenoval senát na návrh presidenta. A tak máme osu prezident, vedení senátu, vedení sněmovny, vláda a ústavní soud. Proč by se měl zastávat ústavní soud důchodců. Ti postupně vymírají, ale mladší ambiciózní politici větří svoji šanci. A hlásí, že budou napravo.

Bývalému prezidentovi média zase naložila za hodnocení vlády. Ale on měl Zeman přece pravdu, neviditelná ministerstva, neviditelní ministři. A ti co jsou vidět, se nemají čím chlubit. Předčasné volby nejsou utopii.

Je hrozné pomyšlení, že slovo válka se stává běžným slovníkem náčelníka generálního štábu. Statečně mu sekunduje šéfka jeho resortu.

Říci mír se stává problémem, nikdy nevíte, kdo vás udá a minimálně bude vyšetřován.

Ze Slávie Praha se stává politická strana, dosud byl fotbal zábavou pro lidi bez rozdílu politické příslušnosti či názoru. Na Slávii se asi bude lustrovat u vchodu.

V hokejovém Kladně lynčovali hráče, který se hned chytil v sousedním Německu. Tam sportovní minulost nevadila.

A největší český sportovní kritik si udělá svátek v NHL, kterou tak kritizuje.

Je ještě vše v naší malé republice v pořádku? Není, a pokud lidé nevyjádří nahlas svůj názor, dlouho nebude. Jenom nadávat nestačí, musí se jít k volbám a volit něco jiného než je současná uměle vytvořená pětikoalice.

Pro evropské volby je dobrou variantou volit STAČILO.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights