Kateřina Konečná – Stalo se to, na co jsme upozorňovali, Ústavní soud jasně posvětí této vládě cokoliv

Ústavní soud ČR, doplňovaný vloni (i letos) vládní pětikoalicí v zády s prezidentem, podržel naprosto do očí bijící nespravedlnost, která se stala na více než 2 milionech našich občanů🤦‍♀️

Dnes jsme se také dozvěděli, že Ústavní soud jasně posvětí této vládě cokoliv. Tento soud právě rozvrátil pojmy právní jistota a legitimní očekávání i vázanost zákonem a je jen otázkou, jestli vůbec nějaká zakázaná retroaktivita po dnešku existuje.
Nejhorší na tom vlastně ani není to, že důchodci přišli o peníze, na které podle mého soudu měli nárok, ale spíše fakt, že vláda nemá žádnou brzdu, před níž by měla mít respekt… Lidé brzy poznají, že nejde “jen o (nenažrané) důchodce”, ale uvidí přímé dopady na své stavební spoření a penzijní připojištění, kde se také zasáhlo do jejich smluv, podpora se snížila, ale byly zpřísněny restrikce za odchod s penězi z těchto systémů.

Aby vám nic neuniklo můžete se přihlásit k odběru novinek které na můj web pravidelně vkládám stačí vyplnit email. UPOZORNĚNÍ : Vždy si zkontrolujte v email schránce složku SPAM a Hromadné zprávy, je možné že moje emaily vám tam spadnou.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights