Jana Zwyrtek Hamplová – ÚSTAVNÍ ASPEKTY DOBY COVIDOVÉ

A NAVAZUJÍCÍ TÉMATA DOBY se ocitla 11.12.2023 poprvé na půdě SENÁTU, a to přesto, že už dvakrát Senátní komise pro kontrolu práce Kanceláře Senatu nepovolila tuto akci jako veřejnou a se servisem senátu. Jsem patrně nevítaná senátorka přinášející na stůl nevítaná témata… 🙂

Akce se “navzdory protivenství” velmi vydařila – salonek byl plný a hosté mimořádní… jak ti přednášející, tak posluchači včetně zástupce médií… promítaly se i dva dokumenty, a odborná erudice byla, troufám si říct, ve všech oborech, na top úrovní. Co slovo, to jasný fakt a logika. A vůle naslouchat…. To proto, že spolupracujeme v podstatě celé tři roky, a máme už značnou sílu – i týmovou.

Přednášejícími byli:

Jana Zwyrtek Hamplová – senátorka, advokátka, pro oblast práva, mj. pandemické smlouvy, Karel Janeček – matematik, zakladatel Nadačního fondu pomoci, podnikatel a bojovník proti korupci, jeho jasné analýzy velmi zaujaly, Jiří Urbánek – stratég prodeje a marketingu ve farmaceutickém průmyslu, ten popsal perfektně celý proces kolem firmy Pfizer, Viktor Baroš – novinář a režisér, autor dokumentu Tečkované příběhy, Milan Kájinek z The Epoch Times skvěle zastoupil média….

Z akce byl pořizován záznam, a v tomto týdnu ho zde najdete…. I další informace, které by neměly zapadnout…. K akci se budeme vracet, a hlavně – je to jen začátek. Slovo odpovědnost nebude jen slovo.

Děkujeme tak všem, kteří jste dnešní odpoledne strávili s námi, a za organizaci svému týmu – Andrejce Navrátilové a Lukáši Bočanovi, a Viktoru Barošovi za technickou pomoc, když nám senát neposkytl ani mikrofon… Akce byla díky naší týmové souhře naprosto profesionální…. Ostuda je to tak pouze pro senát – že vytváří senátory první a druhé kategorie, a cenzuruje témata… (Což bude mít ještě dohru).

Ale dnes – super lidé, super akce, a já vám všem DĚKUJI! ❤️❤️❤️❤️

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights