Jindřich Rajchl – Humbuk kolem semináře, jež se má uskutečnit 20.11. na půdě poslanecké sněmovny

Mnozí už jste jistě zaregistrovali humbuk kolem semináře, jež se má uskutečnit 20.11. na půdě poslanecké sněmovny, a jehož hlavním tématem má být covid-19.

Zúčastní se jej přední kapacity v oblasti epidemiologie, imunologie, ale i statistiky a matematiky jako je profesor Jiří Beran, prof. jaroslav Turánek, MUDr. hana Zelená a mnozí další špičkoví odborníci.

Původně přislíbil účast i Roman Prymula, a mnozí se tak těšili na první otevřenou konfrontaci zástupce oficiální vládní linie s jejími kritiky od doby, kdy Jirka Beran zesměšnil Milana Kubka v debatě na XTV.

Reakce na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat. Debata byla označena za “dezinformační” a jeden ze strůjců monstrózní covidové lži, alabamský progresivista Zdeněk Hel začal hystericky usilovat o zrušení celé akce.

Prymula okamžitě stáhl ocas a svou účast odvolal. A Markéta Pekarová Adamová prohlásila, že se s touto skupinou “neztotožňuje”, ale že s tím nemůže nic dělat.

Mimochodem, když se prodavačka mobilů ze Svitav neztotožňuje s profesorem Beranem v oblasti epidemiologie a vakcinace, tak je to asi tak, jako kdybych se já neztotožňoval s Novakem Djokovicem ohledně toho, jak se správně hraje forehand.

Pevně věřím, že seminář proběhne a že bude zlomem na naší cestě k dosažení vyšetření všech covidových lži a zločinů.

Že už brzy budeme zvát pana Hela, Prymulu, Chlipbka, Flégra a další strůjce covidové totality k tomu, aby nám podali vysvětlení k jejich skutkům v tomto smutném období, nikoliv do poslanecké sněmovny, nýbrž ke speciálnímu vyšetřovacímu útvaru Policie ČR, který za tímto účelem hodláme zřídit.

Pravda totiž nakonec vyjde najevo a my se postaráme o to, aby viníci nesli plnou trestně-právní odpovědnost.

V této věci nemám a nebudu mít největší slitování, protože nejvíc jste ublížili našim dětem.

A to prostě odpustit nelze.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights