AKCE: Světlo uvnitř nás – David Formánk a Matouš Svoboda

Světlo uvnitř nás: 11.11.2023 v 19 h

Záměr: Prosvětlení a podpoření nás všech atmosférou a vizí radostné Země

Hlavní cíl: Je nezbytné, aby pro změnu v laskavější svět lidé prvotně uvěřili, že to možné je! To je hlavní cíl setkání..

Místo: Hlavní náměstí měst, případně pro vás významná místa

S sebou: Svíčku (ideálně krytou ve skle -> kvůli větru a ohleduplnosti k druhým), zápalky, tento plánek, vděčnost a případně něco k zachycení atmosféry (foťák, kamera), mobily -> režim letadlo či vypnout, pro čas raději zvolte hodinky než telefon

Příchod: V 18:50 dorazíme na místo a zapálíme svíčku, podle světla se poznáme a domluvíme se na průběhu následujících bodů. Například: Bude někdo číst záměr nahlas? Bude někdo průvodcem?

1) Do 19 h vytvoříme společný kruh, případně spirálu točenou doprava s průvodcem uprostřed (bude-li více lidí). V 7 hodin se pozdravme vzájemným pohledem z očí do očí, nalaďme se na ticho a vnímejme se srdcem, usmějme se na sebe. (19:00 – 19:05)

2) 19:05 -> Bude-li se někdo cítit na hlubší vedení tohoto setkání světla uvnitř nás (průvodce), může nahlas přečíst záměr setkání, případně může zaznít současně od všech, či být přečten a vysloven jen v duchu.

3) Po zaznění záměru v nás samých udělejme minutu zklidnění se svíčkou v ruce, zaměřme se na své vnitřní světlo, poté ji položme před sebe a chyťme se za ruce ve vytvořeném kruhu.

– připomene to průvodce po vyslovení záměru -> zklidnění se svíčkou, vnitřní světlo, ruce..

4) Do 19:11 -> Průvodce nás do tohoto času naladí na Zemi.. na naše kořeny.. na naše předky Slovany.. a poté na lásku, Boha.. vesmír.. zdroj, stvořitele -> pro každého jak potřebuje.. Pokud nikdo neprovádí, nalaďte se na Zemi a poté na Boha.

5) 19:11 -> Propojení se v jednotný čas 11.11.2023 v 19:11.. Zavřeme své oči (jen průvodce může případně číst)..

Uvědomme si sílu jednoty, světlo uvnitř nás, jež nyní září na všech náměstích ve stejný čas.. Uvědomme se sílu záměru a myšlenku, lásky a radostné Země.. ve skutečností nás je několik stovek miliónů se Slovanskou krví a tyto kořeny v nás probouzejí sílu a obnovují hodnoty pro navrácení se do přirozenosti nás i planety.. Vnímejme Boží jiskru, jež koluje v nás všech a přesahuje nás všechny nehledě na vyznání, kulturu, či etniku.. Vnímejme TADY A TEĎ JISKRU SVĚTLA A TVŮRČÍHO VĚDOMÍ v každém z nás. Obnovujeme tuto mocnou tvůrčí sílu SVĚTLA A LÁSKY.

Podporujeme plynutí NEJVYŠŠÍHO SVĚTELNÉHO PLYNUTÍ, jež se roztáčí a rozpíná v nás.. na všech náměstích, po celé zemi, po celé planetě.. DĚJE SE TO TEĎ.. NYNÍ NAŠE SÍLA VĚDOMÍ A ENERGIE SRDCE VYTVÁŘÍ TADY A TEĎ NOVÝ SVĚT – NOVOU ZEMI.. Vážení.. prožívejme silně v sobě tento okamžik.. a dovolme si snít tu nejláskyplnější a nejkrásnější zemi.. dovolme si prožít svá niterní přání srdce bez hranic možného, vnímejme své vize..

6) Po dozrání tohoto propojení, společného záměru, prožitku a vizualizace je čas na posdílení.. zpěv.. básně.. tanec.. a cokoliv jiného.. jinými slovy, je to na Vás! Pokud s vámi tato vize a tohle setkání souzní, budeme se společně těšit 11.11.2023 v 19 h na náměstích a silných krásných místech, které cítíte a chováte v srdcích!

7) Pokud to tak lidé budou cítit, je vhodné zakončit vše hymnou jak českou, tak slovenskou. Doporučujeme nahradit slova: „Kde domov můj“ slovy „Zde domov můj“ (s položením ruky na své srdce.. žijeme uprostřed.. v srdci Evropy a v našem srdci jako takovém).. A místo „zastavme sa bratia“ použijme „Zastavme ich bratia, veď sa ony stratia“..

Česká hymna

Zde domov můj,

zde domov můj!

Voda hučí po lučinách,

bory šumí po skalinách,

v sadě skví se jara květ,

zemský ráj to na pohled.

A to je ta krásná země,

země česká, domov můj,

země česká, domov můj.

Slovenská hymna

Nad Tatrou sa blýska

hromy divo bijú,

nad Tatrou sa blýska

hromy divo bijú.

Zastavme ich bratia

veď sa ony stratia,

Slováci ožijú.

Zastavme ich bratia

veď sa ony stratia,

Slováci ožijú.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Věra Holcmanová
Věra Holcmanová
5 měsíců před

Mám ráda Vaše videa, články. Když hledám pravdu, u Vás se inspirují. Děkuji za vše co pro lid děláte, jste klasa.👍❤️🇨🇿

112
1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights