VYSÍLÁNO ŽIVĚ: Jindřich Rajchl – 18.10. 2023

Dnes v 19.00 si dáme krátké živé vysílání speciálně zaměřené na naše spanilé jízdy a na pozvánku na pátek do Kozojídek, kde bude pouze pro tuto příležitost setkání s našimi podporovateli otevřen nádherný areál vinných sklepů na adrese Kozojídky 204.

Podle všeho nám bude přát i počasí neboť má být jasno s teplotou kolem 20 stupňů.

Takže zvu celou moji milovanou Moravu, abyste si s námi přišli užít příjemná páteční podvečer ve skvělé společnosti.

A když už budu vysílat, tak se pověnuji i tomu, jak bychom namísto eutanázního balíčku z dílny pětikoalice řešili obří schodek státního rozpočtu my. A také se krátce zastavím u setkání Viktora Orbána s Putinem, jež opět zvedlo tlak celé pražské kavárně.

Markéta Pekarová Adamová a její stran TOP 0,9 přišla v návalu zoufalosti s novým marketingovým heslem “Česko musí zrychlit”. Když tak sleduji události posledních dní a to, jak lidé čím dál tím víc otevírají oči, tak pevně doufám, že se nám skutečně zrychlit podaří – zejména v procesu odstranění pětikoaličního balvanu z naší společné cesty.

Tak pojďme ještě zrychlit, ať mažou ze Strakovky pryč.

V 7 na značkách, přátelé!

Aby vám nic neuniklo můžete se přihlásit k odběru novinek které na můj web pravidelně vkládám stačí vyplnit email. UPOZORNĚNÍ : Vždy si zkontrolujte v email schránce složku SPAM a Hromadné zprávy, je možné že moje emaily vám tam spadnou.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights