VIDEO: Ondřej Prokop – Tři miliony Čechů ohrožuje chudoba. Fiala ale bojuje raději za Izrael.

Čau Praho!  Tři miliony Čechů ohrožuje chudoba a stále jich přibývá. Milion už v ní žije, dva miliony se do chudoby pomalu ale jistě propadají. Fialovi se podařilo ožebračit i střední třídu. A co s tím pan premiér dělá? Jezdí do Bruselu, aby pomáhal Izraelcům. Na své vlastní lidi kašle a problémy občanů neřeší!

 A protože je v Česku všechno včetně potravin neustále dražší a dražší, jezdí mnoho lidí nakupovat do okolních států. To se ale nelíbí Fialově vládě. Možná tomu neuvěříte, ale chtějí začít kontrolovat nákupy Čechů v zahraničí!

Nechutné. Nedávno schválili mohutný zdaňovací balíček, ale stále nemají dost a chtějí z lidí vyždímat i poslední haléř.

 Nebezpečně rychlé zdražování v Česku stále neskončilo. Pořád máme jednu z nejvyšších inflací v EU. Zatímco se Fiala a jeho ministři chlubí, že se daří inflaci snižovat, stoupá v Česku počet lidí, kteří nemají na bydlení nebo na jídlo.

 V tu samou chvíli si ministr Kupka (ODS) renovuje kanceláře za skoro 2 miliony korun. Pořizuje si například nové lustry za stovky tisíc Kč. Je to výsměch nebo to myslí vážně? Napište mi svůj názor do komentářů.

 Prezident Pavel připomíná komického a nešikovného inspektora z komedie o Růžovém panterovi. Při oslavách výročí republiky totiž praporem shodil čepici jednomu ze stráží. Pietní akt pak s vážnou tváří dokončil. Kdo čekal, že to vylepší alespoň večer při svém projevu, musel být těžce zklamán, protože na narozeniny republiky mluvil jen o Bruselu a Evropě!

 Ministryni obrany Černochovou (ODS) naštvalo, že chce OSN prosazovat mír na Blízkém východě. Česko by podle ní mělo z OSN vystoupit. Podle mě paní Černochová vůbec netuší, co by to pro ČR a naše lidi znamenalo. Ve videu si to povíme!

 Elektřina se bude zase zdražovat. Pro řadové lidi nejspíš o tisíce korun, pro české firmy bohužel ještě o mnohem více. Pro mnoho z nich to může být až likvidační. Poděkovat za to můžeme ministru Síkelovi (STAN).

To vše a mnohem víc se dozvíte v 55. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights