Patrik Nacher – Asi se nehodilo do krámu

A znovu. Takže novinářka z Novinek se mě zeptá, já ji odpovím a v článku ani čárka . Tak chápu, nehodilo se to do krámu…

Takže aspoň pro vás, zde dotaz a moje reakce:

Dobrý den, pane poslanče, omlouvám se, že ruším, ale chci se zeptat v souvislosti s tím, že paní Mračková Vildumetzová si měla v minulosti půjčit auto od pana Nemraha. Vy na Dozimetr v poslední době hodně upozorňujete, kvůli telefonu pana Rakušana chcete vyvolat hlasování o nedůvěře vládě, pan Babiš píše dopisy premiérovi i prezidentovi.. Nemáte ale také máslo na hlavě v souvislosti s paní Vildumetzovovu? Není Dozimetr tak trochu i váš problém? Měli byste tedy tak hlasitě “křičet”? Předem moc děkuji za odpověď!

S pozdravem Dáša Šamanová, Novinky

Co na tom chcete srovnávat? Vy tam vidíte nějaký náznak korupčního jednání? Kde prosím? Používala šifrované telefony společně se zločineckou skupinou? Ven se to teď dostalo jen proto, aby se rozředila odpovědnost politiků, kteří v kauze Dozimetr figurují. Mračková se provinila tím, že neviděla do budoucnosti a nevarovala svého manžela, že ten člověk za pár let něco provede. Minority Report v českém podání. A přesto vyvodila odpovědnost a rezignovala. Jak mi odpověděl Jiří Pospíšil na mimořádném zastupitelstvu, on by takto nepostupoval a dělat to neměla.

Opět se bohužel používá dvojí metr. Proč jste stejně nepsali, že strana ministra vnitra STAN měla být podle policie financována z korupce z Dozimetru? Proč jste nepsali o uniklých odposleších, kde byla třeba věta “máme tu 500 pro Gazďu”? A ve finále jste i bagatelizovali ministrovu lež o šifrovaném telefonu, který prý pořídil dětem na hraní. O co jde? O umělé zatahování někoho z ANO do kauzy Dozimetr.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights