Matouš Bulíř – Další bitva mého života započala

Další bitva mého života započala. Tentokrát jsem se rozhodl jít do již dříve avizovaného střetu s europoslancem Zdechovským, jehož snahy o mou dehonestaci a jeho lži, které o mně šířil, mě málem stáli na Ukrajině život.

A důvod? Jen proto, že jsem tam neviděl co jsem podle něj a dalších proukrajinských fanatiků vidět měl a nenechával jsem si to pro sebe.

Dnes už všichni vědí, že to co jsem v té době popisoval z Ukrajiny, v rámci toho co jsem viděl, se potvrdilo jako pravdivé z dalších nezávislých zdrojů.

Po dlouhé přípravě bylo podáno trestní oznámení, což vnímejte pouze jen jako začátek a jelikož nejsem ukrajinské velení, nebudu říkat, kdy má začít hlavní ofenzíva… 🙂

Tohle téma je pro mě hodně bolestivé, jelikož díky počínání Zdechovského, lidí kolem něj a našich médií, jsem tam málem zemřel. Ne díky Rusům, ne díky Ukrajincům, nýbrž díky trojici “Čechů” s banderovskými nášivkami, kteří mají na svědomí rozkradené sbírky a další trestnou činnost, jenž se rozhodli vyslyšet přání výše zmíněných.

Ta trojce, toužící po slávě byla v přímém či nepřímém kontaktu se Zdechovským a to se doufám podaří dokázat. (mimochodem, nešlo o žádné vojáky, nýbrž o zkrachovalce, kterým jsem pomohl dostat se na frontu, jelikož je Ukrajinci nechtěli kvůli jejich pověsti nikam vzít a já nedbal varování)

Proto říkám, že naším problémem nejsou Ukrajinci, nýbrž čeští ukrofanatici.

Uvidíme jak moc v právním státě žijeme, jelikož jsem si vědom toho, že Zdechovský je vládní europoslanec a je před volbami, takže tu budou velké tlaky na to, aby se to celé zametlo někam co nejdál to půjde, protože to co nechcete, je váš europoslanec stíhaný za pokus o něčí likvidaci na Ukrajině.

Děkuji všem lidem, kteří v tomto boji stojí po mém boku a moc si jich za to vážím. Děkuji Jana Marková a Radkovi Suchému, kteří patří do mé “protirežimní odbojové” skupiny a kteří odvádí skvělou práci.

Matouš Bulíř | MatousBulir.cz

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Dalma
Dalma
8 měsíců před

Držím palečky.

1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights