Jindřich Rajchl: Pekarová Adamová utrousila na své stránce cosi o zdravém rozumu

Markéta Pekarová Adamová utrousila na své stránce cosi o zdravém rozumu a o tom, že ti kdo kritizují vládou navržený rozpočet na rok 2024, nemají žádné vlastní návrhy, jak snížit jeho strukturální deficit.

Tak jsem si dovolil na tento příspěvek zareagovat a můj komentář už od vás získal více než 3.200 lajků! Tedy mnohonásobně více, než kolik na své vlastní stránce získala paní paní předsedkyně sněmovny.

A tak jsem si řekl, že by bylo škoda, kdybych o něj ochudil ty, kteří na stránky oné političky, jež se rozhodla pletením svetrů porazit Putina, nezavítali.

Tak tady to je:

“Prosím Vás, nemluvte o zdravém rozumu. Vždyť ani netušíte, co ten výraz znamená. Mohl bych tady udělat hodinovou přednášku o tom, jak snížit strukturální deficit státního rozpočtu, ale to by nikoho nebavilo.

Tak to zkusím ve zkratce:

1) nepřidávejte 40 miliard na obranu, ale naopak 20 škrtněte.

2) odřízněte politické neziskovky od státních cecíků

3) zaveďte sektorovou daň na banky a mobilní operátory

4) zrevidujte všechny předražené IT zakázky

5) snižte si platy

6) přestaňte krást.

A máte vyrovnaný rozpočet co by dup.”

Aby vám nic neuniklo můžete se přihlásit k odběru novinek které na můj web pravidelně vkládám stačí vyplnit email. UPOZORNĚNÍ : Vždy si zkontrolujte v email schránce složku SPAM a Hromadné zprávy, je možné že moje emaily vám tam spadnou.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights