Jana Zwyrtek Hamplová – Touha ministryně Černochové po dlouhotrvající válce je neuvěřitelná

Čtěte… a bděte…
Touha ministryně Černochové po dlouhotrvající válce je neuvěřitelná. 🤦‍♀️🙏 Všechny kroky k ní směřuje, žádné výdaje jí nejsou dost velké, jde-li o přípravu na ozbrojený konflikt. A ještě by tak ráda, aby tomuto fanatismu podlehl a tleskal celý národ.

Na Českou republiku nikdo neútočí. Že sami provokujeme sjednáním dohody o podmínkách pobytu vojsk USA na našem území, a zapojujeme se nadstandardně do konfliktu dvou zemí, tedy zejména do střetu dvou velmocí – USA a Ruska za využití Ukrajiny, je volba našeho současného ministerstva obrany, které je svou aktuální politikou a proklamacemi tou největší bezpečnostní hrozbou pro naši zemi.

Hlavním úkolem české obranné politiky je prý “všestranná příprava na dlouhotrvající obrannou válku vysoké intenzity s technologicky vyspělým protivníkem vybaveným jadernými zbraněmi”.

Vyplývá to z připravované obranné strategie, tak jak byla v těchto dnech představena. Podle nové strategie je třeba mj.:

– aby česká obranná politika reagovala na zhoršení bezpečnostního prostředí, a především agresivitu Ruska

– prioritou strategie má být budování dobře vyzbrojené, vybavené, vycvičené a v boji udržitelné ozbrojené síly, kterou bude možné nasadit do operací kolektivní obrany (tedy války)

Tedy cíleně se vytváří pro válečná atmosféra a pocit aktuálního ohrožení.

A POZOR – nejen to!

Zároveň je prý důležitá také všestranná operační příprava ÚZEMÍ České republiky (!!!) a zabezpečení přijetí přesunů a podpory potenciálně VELKÉHO MNOŽSTVÍ (!!!) spojeneckých sil.

Jednat by se mělo především “o zabezpečení dostatečné kapacity dopravní infrastruktury, komunikační sítě, zásobování nebo ubytování”. Pro cizí vojska.

Tedy naše ministerstvo očividně prahne po válce, a dělá vše pro to, aby nás do ní jakkoli zavleklo. Přitom normální lidé chtějí mír – dokonce i branci z Ukrajiny prý utíkají před válkou – i k nám (a my je asi budeme hledat a posílat Zelenskému na frontu) , a našich mladých se zatím dobrovolně přihlásilo k obraně země třicet (!) – co s tím? Opět branná povinnost? 🤦‍♀️

Jediný, kdo tady touží a prahne po válce, současná ministryně obrany, která se v tom zcela “našla” a možná pak USA, které nás patrně chtějí použít pro svůj střet s Ruskem, a kterým ona plní, co jim na očích vidí… Bez ohledu na nás, kteří tu uprostřed Evropy, v naší krásné zemi, žijeme.

Nevidím ale jediný důvod, proč bychom měli v naší České republice hrát tuto nebezpečnou hru v režii jiných, proč bychom měli naše území “věnovat” nebezpečným válečným plánům kohokoli, a proč prahnout po válce, když variantou je mír, kterého lze dosáhnout. Není tu jediná máma, která chce poslat své dítě do války. Není tu nikdo, kdo tu chce VELKÁ MNOŽSTVÍ spojeneckých sil. Chceme bezpečnou zemi. Chceme mír. A válečné touhy ať si paní ministryně necha zajít, ať si jimi v životě uspokojuje cokoliv. Než bude pozdě.

Úkolem Česka je přispět vší silou k dosažení míru a zabránění eskalace válečného konfliktu. To by mělo být hlavním pilířem české obranné strategie. Na tom bychom měli trvat, a ne nabízet pro válku (údajně obrannou) své území.

16.9.2023 – 14.00 hodin – Václavské náměstí

Za DEMISI této vlády včetně ministryně války Jany Černochové.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights