Zuzana Majerová – jen třicet lidí se přihlásilo do dobrovolného předurčení Ano, přesně taková je ochota jít bojovat za “tuto zemi”,

Ano, přesně taková je ochota jít bojovat za “tuto zemi”, trefně píše Jana Marková.

Ty uvozovky tam píšu schválně, protože pro tuto vládu je Česká republika a její občané evidentně až na tom posledním místě.

Vlastně jsme jim dobří jen na to, abychom jim ty jejich excesy platili. Včetně samozřejmě jich samotných.

 Okradou úplně klidně naše důchodce, aby mohli posílat miliardy Ukrajině, kde se luxusní automobilky kasají, jak jim roste zisk.
 Je jim fuk, že jeden z nejlepších zdravotních systémů v Evropě jde do kopru, rozlejzá se tu svrab, HIV a syfilis a nejsou ani základní léky.
 Do důchodu půjdeme na hranici smrti.
 Nezajímá je, že vytahují z našich kapes tisíce pro Němce a jejich zelenou energetickou zhovadilost.
Klidně zruší pobočky České pošty a zatáhnou sem ukrajinskou a ještě se tím chlubí.
Kolektivní vina je vždycky na straně Rusů a Čechů. Nikdy jinak. Jsme ti poslední, co mají právo protestovat.
Nákupy evidentně předražených a nesmyslných zbraní z našich kapes už ani nevysvětlují, protože mají přece většinu a americká základna bude prý určitě super, když bude.
 Na soudy a nejvýznamnější instituce v zemi dosazují bývalé komunistické soudce a prokurátory.
 Prezident se jezdí miliskovat se Sudetoněmeckým landsmanšaftem po našem výročí osvobození od jejich předchůdců, kteří nás chtěli jako národ zlikvidovat.
 Jedna korupční kauza stíhá druhou, přesto se nevyvozuje žádná odpovědnost těch, kteří dotčené význačné straníky vedou.

 Dozimetr Rakušan je stále ministr vnitra, Blažek stále ministr spravedlnosti a tak můžeme pokračovat. Nikdo si nic nepamatuje, nikdo nikde nebyl.

Vládě plně nevěří už vůbec nikdo.
– Fiala je nejméně oblíbený premiér na světě.

 A tihle si myslí, že bychom je měli bránit pro jejich zájmy? Proč? Aby zase mohli ničit dál to, co z naší země ještě zbylo? Že bychom se měli nechat posílat do cizích válek, aby je někdo podrbal po zádech?

No evidentně to moc nefunguje. Nicméně zkusila bych oslovit třeba vaši fanatickou letku dorostenců, co vám dělá sociální sítě pane premiére. Věk na to už mají. Třeba se jim bude chtít za vás umřít. A nebo, že by ne?

 Trochu bych se být vámi zamyslela nad tím, kam kráčíte. Třicet lidí ochotných dobrovolně bránit ten váš systém fakt není moc. A v to, že se to zlepší, bych teda moc nedoufala. 

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights