Zde je sbírka pro odvážnou slečnu. Prosím sdílejte dál

Text zkopírován ze sbírky ( Donio )

Představení sbírky

Sára je 15 letá, kamarádská a moc milá mladá slečna, která miluje život. Život se jí však před nedávnem obrátil naruby. Jednoho dne vyrazila s kamarádem na procházku – ten den se jí i její rodině vryl do paměti ještě na dlouhou dobu. Člověk, kterému důvěřovala ji brutálně napadl, zneužil a následně se ji pokusil zabít. Její pud sebezáchovy a předstírání vlastní smrti po útoku, ji zachránil život, ale zanechalo to v Sáře a jejím okolí neskutečné trauma.

Komu pomůžeme?

Je potřeba, aby se Sára co nejdříve vrátila zpět do svého života a k tomu bude potřebovat intenzivní psychoterapeutickou pomoc, která patří mezi hrazené služby. Po krátkém hledání jsme našli specialistu, který se ji rád ujme a navede současně i její rodiče, jak se k danému problému postavit tak, aby se rány na duši začaly hojit na obou stranách.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

V první řadě na okamžitou intenzivní psychologickou pomoc pro Sáru. Pokud by nějaké peníze přebývaly, tak se určitě použijí na další aktivity, které pomohou Sárince ke návratu zpět do normálního života.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Věra Kosová
Věra Kosová
22 dní před
1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights