VIDEO: Ondřej Prokop – Brněnská primátorka za ODS byla nejdřív přistižena, jak šňupe bílý prášek. Teď se zjistilo, že šmelila s městskými byty

Čau Praho!  Brněnská primátorka za ODS byla nejdřív přistižena, jak šňupe bílý prášek. Teď se zjistilo, že šmelila s městskými byty. Co na to její šéf Petr Fiala? Vůbec nic. Předseda české vlády dělá jakoby se nic nestalo a místo toho raději zkritizoval Andreje Babiše. Takhle se má chovat zachránce morálních hodnot v Česku, za kterého Fialu někteří jeho fanoušci označovali? To je dost úlet!

Myslím, že teď už všichni vidí, jak pětikoalice v zemi znovu zavádí ODSácké praktiky z devadesátých let. Smutné.

 Podle posledního průzkumu by volby drtivě vyhrálo hnutí ANO. Řada vládních stran je pod nebo na hranici volitelnosti!

 „Kauza“ ministra Blažka se stává totální fraškou. Piráti už poněkolikáté hlasují o vystoupení z vlády, i když všichni víme, že si nakonec vyberou zůstat u svých trafik, teplých fleků, šlechtického občerstvení za miliony, drahých aut a rozhodně z vlády neodejdou.

 České soudy nemají peníze na účtu a nemohou platit náklady za znalce, posudky a další služby. Vedle toho Policie ČR chystá rekordní nákup aut za půl miliardy Kč. Přijde vám to normální?

 Nerudová, která šéfovala vysoké škole, kde se prodávaly diplomy, bude kandidovat za mafiánské hnutí STAN, které stvořilo největší korupční kauzu v moderních dějinách Prahy, tzv. Dozimetr. Vrána k vráně sedá? A rozbalila to rovnou naplno. Greendeal podle ní není hrozba a migranti jí taky nevadí.

 Další chapadla kauzy Dozimetr. Ukazuje se, že v tomto organizovaném zločinu tak nějak jely asi všechny vládní strany. Že by to byl důvod, proč DODNES nejsou hotové kontrolní audity na magistrátu, v Dopravním podniku a jinde? Že by se zase vládní strany řídily heslem: „Ruka ruku myje“?

 Mezitím, co pirát Hřib (náměstek pro dopravu Prahy) jen plácá v médiích a točí směšná videa, hnutí ANO maká. Náš kolega Ryvola, radní pro dopravu v Praze 1, vyřešil překážející koloběžky. Škoda, že jen pro Prahu 1 a že Zdeněk Hřib a jeho pirátský ansábl doteď neudělal nic. Snad se od našeho kolegy inspiruje.

To vše a mnohem víc se dozvíte už ve 46. díle mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře! 

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights