Matěj Gregor: Komedie o komunistech na Ústavním soudě pokračuje! Bavím se skvěle

Už od začátku bylo jasné, že Fremr bude průser. Člověk, který se podílel na věznění nevinného mladého člověka, by neměl být součástí nejdůležitější instituce našeho státu.

Celá tahle šaráda měla skončit v době, kdy Fremr vědomě lhal na půdě Senátu a snažil se ze své minulosti vykroutit za použití naprosto nesmyslných a nepromyšlených lží.

Poté si Pavel sáhl na ještě větší dno a to v době, kdy oběť justičního zločinu, Alexandr Eret, napsal otevřený dopis ohledně svého nespravedlivého věznění (milost mu neudělil ani Havel).

To, že celá opozice a každý svobodomyslný člověk jmenování Fremra kritizoval, generálu Pavlovi nestačilo. Do hry se musela vložit “elitní lajna české politiky” v čele s Vystrčilem a Pospíšilem. Až pak si Petr Pavel vlastně uvědomil, že komunistu na ÚS nechce. 😅

Komedie. Nejvtipnější je, že právě před “komunisty ve vysokých funkcích” varovali voliči Petra Pavla, když kritizovali Andreje Babiše. Jejich komunista Pavel byl prostě lepší. 🙃

Jestli se voliči Pavla styděli za ukradenou propisku Václavem Klausem nebo opírání se o korunovační klenoty Milošem Zemanem, tak po tomhle komunistickém fiasku by se měli propadat až k zemskému jádru.

Tohle totiž není vtipný exces. Tohle je symbol ohnuté páteře, nulového svědomí a naprosté lhostejnosti k naší minulosti. A tenhle symbol je až u samotné hlavy státu.

Přesto budu částečně spokojen, když Fremr jmenován nebude. Už jen z úcty k p. Eretovi a dalším, kteří museli trávit léta v komunistických kriminálech, přestože byli nevinní.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights