Karla Maříková: Nevím, co mají v hlavě ti, kteří hokej nikdy nehráli. O tom, co se honí hlavou Haškovi, to platí tím spíš,“ prohlásil Šulák na adresu Dominatora

„Nevím, co mají v hlavě ti, kteří hokej nikdy nehráli. O tom, co se honí hlavou Haškovi, to platí tím spíš,“ prohlásil Šulák na adresu Dominatora, jenž dlouhodobě zastává názor, že pokud ruští sportovci neodsoudí ruskou válku a zločiny, a nebudou podle toho i veřejně vystupovat, neměli by startovat v mezinárodních soutěžích ani příští rok na LOH v Paříži.

Nyní Hašek v reakci na Šuláka nevolil tak ostrá slova jako trojnásobný vítěz Stanley Cupu a mistr světa z roku 1985 Jiří Hrdina, svůj konzistentní postoj k Rusku ale vyjádřil jednoznačně.

„Libore, Vaše práce vytváří hodnoty v zemi nepřítele a on ty hodnoty používá proti nám a našim spojencům. Kvůli Vaší práci v Rusku je život mé rodiny ve větším nebezpečí a bude zabito více Ukrajinců,“ napsal Hašek na sociální síti X (dříve Twitter).

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
František Liška
František Liška
9 měsíců před

Moc držíme palce pane Rajchl moc se těšíme až tu pakáž poženeme ven už toho bylo dost Fialovej hnus a šestidemolice nejhorší pakáž od revoluce prosím všechny rozumné lidi aby se probudili a přišli vždyť se jedná o nás bez nás

1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights