Jindřich Rajchl: To co předvedl Vít Rakušan na nedělní tiskové konferenci, bylo absolutní fiasko, které by mělo vyústit v jeho okamžitou demisi.

S odstupem 48 hodin jsem ještě více utvrzen v názoru, že to, co předvedl Vít Rakušan na nedělní tiskové konferenci, bylo absolutní fiasko, které by mělo vyústit v jeho okamžitou demisi.

Šermování nic neříkajícími statistikami, které nesmyslně navazují na rok 2019, protože se mu to prostě hodí, výzva k odmítnutí kolektivní viny, kterou zde rok a půl až fanaticky uplatňuje vůči jinému národu a především ani jedno slovo o tom, jak hodlá vlnu rostoucí agrese řešit, jaké konkrétní kroky provede k tomu, aby se hostivařský park nestal no-go zónou, kam se lide bojí chodit už i přes den, a jak hodlá chránit naše občany, především ženy a dívky.

Dnes svou zoufalost stvrdil naprosto skandálním výrokem, že pokud se zločinu dopustil stát, pak je trestán celý stát, včetně jeho občanů.

Chápete zrůdnost tohoto výroku? To je přímo definice kolektivní viny jak vystřižená z nacistických manuálů! Už si jen říkám, kdy přijde se zabavováním majetku a následně s návrhem na zřízení koncentračních táborů pro všechny občany ruské národnosti.

On už se fakt definitivně zbláznil.

To vše je jasným důkazem, že absolutně nechápe, co se v naší zemi skutečně děje, jak neuvěřitelně napjatá je aktuální situace a že on je jedním z hlavních viníků tohoto stavu. A především, že svými stupidními nenávistnými výroky ještě přilévá olej do ohně.

Proto tvrdím, že jediným účinným krokem, jenž by napomohl k řešení velmi vyostřených vztahů ve společnosti, je okamžitá demise Rakušana a celé Fialovy vlády.

A přesně to budeme 16.9. na Václavském náměstí požadovat.

Fiala s Rakušanem téměr dva roky zasévali v naší zemi zrnka nenávisti. Teď sklízíme jedovaté plody této jejich zhoubné práce.

Emoce našich občanů jsou vyhnané na maximum. Stačí jedno škrtnutí zápalkou v podobě dalšího útoku Ukrajince na jednu z našich žen a všechny ty nahromaděné pocity frustrace, křivdy a nespravedlnosti, které zde vláda rok a půl hromadila, nám všem vybouchnou přímo do obličeje.

Pokud chceme zachránit Českou republiku, tak musíme spojit síly a dotlačit vládu Petra Fialy k demisi. Jen to může přispět k uklidnění situace.

V září se ukáže, jestli jsme pouze národ věčných stěžovatelů, kteří umí jen nadávat, nebo jestli jsme opravdu schopni se zvednout a za svou zemi se v její těžké chvíli postavit.

Je to jen na nás.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vk
vk
7 měsíců před

Pane Fialo, pane Rakušane, paní Pekarová, paní Černochová, pane Lipavský uvědomte si prosím, že za své účinkování ve vedení státu nebudete skládat účty pánům v Bruselu, ani v Americe, ale těm kteří Vás volili a bohužel i těm, kteří Vás nevolili, ale v ČR žijí. Že zastupujete všechny občany ČR a valná většina Vám mandát k provádění změn, které po Vás chce Brusel, Amerika, nebo které chcete Vy sami osobně, nedala. Nevolili Vás nadnárodní struktury, nebo ano? A taky si uvědomte, že nebude místo na zeměkouli, kam by jste utekli před svým vlastním svědomím, které se jednou spolehlivě ozve. PR agentury, Aspen institut a hromady peněz Vám s tím bohužel nepomůžou.
To je můj názor a nejsem v tom sám. Přeberte si to, jak chcete. “Podle ovoce je poznáte”. Vládnutí je pokorná služba, ne svévole, nebo užívání si na vlně moci. Ptejte se lidí, kteří svou prací drží tuto krajinu, co a jak dělat, ne svých placených poradců a lobbistů, kteří vám poradí akorát jak nenechat kámen na kameni a jak vše rozkrást.

5
1
1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights