Jindřich Rajchl – Lidé se začínají mnohem víc aktivně zapojovat do naši společné snahy o změnu v České republice

Přátelé, dnes mám opravdu radost!

Něco ve společnosti se začíná hýbat a lidé se začínají mnohem víc aktivně zapojovat do naši společné snahy o změnu v České republice.

Jak víte, jezdili jsme od září až do června spanilé jízdy, v jejichž rámci jsme se setkávali s občany po celé zemi.

Lidé chodili opravdu v neuvěřitelných počtech, ovšem jakmile se konalo setkání bez mé účasti, tak návštěvnost rapidně klesala.

Což mě vždy mrzelo, protože PRO nikdy nebylo a není stranou jednoho člověka. Mezi našimi členy a spolupracovníky máme plno zajímavých osobnosti, s nimiž stojí za to se seznámit a strávit s nimi čas diskusí nad palčivými problémy naší země.

A proto jsem nesmírně rád, že při několika posledních spanilých jízdách na jižní Moravě, které proběhly bez mé účasti, už naši podporovatelé zaplnili sály do posledního místa.

Včera ve Znojmě, kam dorazil JUDr. Ondřej Dostál (náš stínový ministr zdravotnictví), předsedkyně PRO v Jihomoravském kraji Petra Rédová, blogger Vidĺak a starosta obce Kozojídky Otakar Březina, bylo zcela našlapáno!

Skutečně to vypadá, že lidé pochopili vážnost situace a cítí šanci na skutečnou změnu ve vedení naší země, která je pro budoucnost České republiky naprosto nezbytná.

PRO sílí každým dnem a lidé se přidávají po stovkách.

A třešnička na závěr – na dotaz, kdo jede 16.9. do Prahy na Václavák, zvedli ve Znojmě ruku úplně všichni!

I z ostatních regionů mám zprávy, že už se autobusy zaplňují, a tak se snažíme přidávat další.

A to teprve začínáme s roznášením letáků.

Chtěl bych vám z celého srdce velmi poděkovat za vaši podporu. Budu rád, když budete i nadále informovat lidi ve svém okolí, zajišťovat si místa ve vlacích a autobusech a nebo naložíte spolucestující do svých aut.

Pokud nás můžete podpořit finančně, tak abychom mohli mít ještě víc billboardů, letáků a autobusů, jejichž počet už teď přesáhl březnovou i dubnovou akci, tak prosím využijte náš účet 895343003/5500.

A hlavně v září všichni dorazte!

Ať už pošleme Fialu a Rakušana do politického důchodu.

Nejde o nic méně než o naši krásnou zemi.

Díky moc všem!

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
František
6 měsíců před

Přeji hezký den. Moc vám fandím a doufám že PRAHA bude plná prosím ty český dubové hlavy aby se probudili a přijeli na favlenci a u piva se nic neviřeši musí nás být co nejvíce. Demisi Fialoveho hnusu a pětidemolice

1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights