Jana Zwyrtek Hamplová – Hledá se český premiér

Petr Fiala řekl:

„Ukrajina už rok a půl brání nejen svoje území, ale fakticky bojuje i za zbytek Evropy. Naším úkolem je pokračovat v civilní i vojenské podpoře Ukrajiny a podporovat proces integrace Ukrajiny do EU a NATO“.

JZH:

1. Evropu nikdo než ona sama sebe neohrožuje, proto za ni nikdo nemusí bojovat. Evropa musí jen dostat rozum.

2. Naším úkolem je starat se na prvním místě o Českou republiku a její občany; až pak o kohokoliv dalšího.

3. Integrace Ukrajiny do EU a NATO není a ještě dlouho nebude v zájmu Evropy, a tím ani České republiky.

Dále Petr Fiala řekl:

„Souběžně s tím se musíme připravovat na poválečnou obnovu Ukrajiny. Našim občanům musíme vysvětlovat, že pomoc Ukrajině či ukrajinským uprchlíkům je nejenom správná a důležitá, ale je to také velká příležitost pro Českou republiku“.

JZH:

1. Na poválečnou obnovu Ukrajiny se musí připravovat hlavně ona sama a její občané. My se musíme připravovat na rychlý a dobrý “restart” České republiky.

2. Co se musí sáhodlouze a opakovaně vysvětlovat občanům, není patrně správné. Občané nejsou hlupáci.

3. Pomoc Ukrajině či ukrajinským uprchlíkům je velkou příležitostí hlavně pro ně, ne pro Českou republiku ani její občany.

RESUMÉ:

Tak to bychom měli… Co dodat? Hledá se ČESKÝ premiér… Ten se nějak “ztratil v davu”. Ale my nejsme Evropané druhé kategorie, a také si zasloužíme předsedu vlády, který bude myslet na nás a naši krásnou středoevropskou zemi… . A pokud toho není schopen, tiše odkráčí do země, která je mu dražší, a o jejíž občany mu jde víc… Jistě ho tam, při jeho schopnostech, přivítají s otevřenou náručí… A my si tu najdeme čas na to postarat se konečně o Českou republiku … Naši Českou republiku…

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights