VIDEO: Tomio Okamura – Fialova vláda přijala do ČR ekonomické migranty z Ukrajiny. Potvrzují se opět moje slova

TEXT FACEBOOK TOMIO OKAMURA

Znovu jsem to tady říkal jako první loni, kdy na mě všichni útočili, stojím si za tím, neuhnu, znovu se potvrzují moje slova. České dráhy, ale i Student Agency navýšily počet spojů na Ukrajinu. Už to dokonce proběhlo poté, co já jsem o tom začal hovořit před čtrnácti dny, tak už to začalo probíhat i mainstreamem,

to potvrzuje, nadpis na serveru televize Nova TN.CZ, že prudce stoupají spoje, navyšování spojů na Ukrajinu, protože jedou na dovolenou a zase se vrátí. Normálně už je to nadpis, i server televize Nova. Zatímco já jsem to tady říkal, celou dobu to tady říkám, tak jste bouchali do stolu, plivali jste na mě, špinili jste mě. Nejvíce mě špinil mimochodem jeden lidovec tady, který říkal, když jsem tohleto řekl, zase něco plácal, že pro Putina, proputinovský, proruský zase, lži. A ukazuje se, že je to opravdu ekonomická migrace. Do značné míry ano.

Takže vy vyplácíte statisícům lidem, až statisícům lidem, abych byl přesný, naše sociální dávky a podporu z našich peněz, z peněz občanů, ekonomickým migrantům. To přece je úplně neuvěřitelný.

To je prostě normálně, kdybyste nebyli politici s imunitou, tak podle mě je to normálně na trestný čin, týkající se hospodaření s veřejným majetkem, protože to přece není možný.

Přece v uvozovkách uprchlík, který se vrací na dovolenou do země, ze které uprchl, tak přece ta země je tím pádem bezpečná. Takže na části se bojuje, to tady nikdo nezpochybňuje, ale na většině toho území se evidentně žije zcela normálně, jsou tam plné obchody, diskotéky tam probíhají, že jo, vždyť to všichni vidíme, určitě ty informace máte, vidíte to i na videích a všude, stačí se podívat. Diskotéky, normálně hamburgery, fronty na atraktivní zboží, lidi se normálně procházejí, plné supermarkety, luxusní auta tam jezdí.

Naopak, od té doby, co Ukrajinci dostali přístup do Evropské unie na základě konfliktu, tak – to už jsem tady také říkal loni – fronty na ukrajinsko-polské hranici s ojetými auty.

Oni si tam odvezou ta auta, zase jedou zpátky sem, zase nakoupí, zase odvezou. Už jsem o tom hovořil, že v letošním roce, a to byl mainstream, si ukrajinští poslanci nakoupili rekordní množství superluxusních aut, Rolls-Royce, Mercedesy, AMG. To zaujalo i západní média, protože společným znakem toho bylo, že všichni platili hotově, protože auta jsou napsaná na příbuzné. To znamená, to je evidentní, podle mého názoru korupce jak vyšitá, ale evidentně je tam hlavně bezpečno, když si tam nakoupili ti poslanci Rolls-Royce a všechno možné, ukrajinští poslanci a v klidu si tam jezdí. Takový je stav a já vás chci vyzvat, abyste už ukončili tuhle podporu ekonomických migrantů.

Chápu, že je potřeba přiměřeně pomoci skutečným válečným uprchlíkům, ale přiměřeně tak, aby to nebylo na úkor našich občanů, samozřejmě, protože k tomu nemáte ani mandát. Ale tohle, co vy předvádíte, že necháváte vysávat ekonomickými migranty obrovské částky z našeho rozpočtu, to je úplně výsměch. Jezdit si na dovolenou jako do země a pak se vrátit sosat dávky. To je neuvěřitelný, co Fialova vláda předvádí. A já si za těmi názory stojím. A klidně na mě znovu útočte, protože vy pořád jenom útočíte. Útočíte na politické oponenty.

A já prostě jsem politicky nekorektní člověk a budu si říkat tyhle názory vždycky otevřeně a upřímně, protože to tak prostě je. Ale já se ptám, abych tuhle debatu posunul, kdo bude mít odpovědnost za tyhle miliardy, které jste zaplatili těm ekonomickým migrantům. Já neříkám, že všichni jsou ekonomičtí migranti.

To jsem neřekl. Ale značná část ano. A měli by si to skutečně zaplatit v prvé řadě ti ministři Fialovy vlády, kteří toto rozhodli. Je to ministr vnitra Vít Rakušan, je to ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka z KDU-ČSL a je to premiér Petr Fiala. A také ti, kteří tento problém neustále eskalují, což je předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Nebo ho katalyzují, ale jako prostě tento problém schválně pořád to tady prosazují. Tito lidé by podle mého názoru měli být pohnání k hmotné odpovědnosti za toto rozhodnutí. Proč to mají platit občané? Proč mají platit dávky ekonomickým migrantům? To prostě není normální.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights