VIDEO: Jiří Černohorský – představení společenství ČSR – Čest svoboda respekt

Sounáležitost musí být také organizovaná, ale nemůže být organizovaná pod jedním člověkem, to neexistuje. Společenství Čest svoboda respekt tuto možnost nabízí a to žádné ego, žádný předseda, žádný výbor, nic tam neurčuje ten směr bez toho, aniž by to rozhodla členská základna.

Na jednu stranu musíme vytvořit tu silu mimo tu politiku, abychom mohli vyvíjet ten tlak v tomto současném systému, protože to nejde jen lusknutím prstů, není šance.

Já si přeji z celého srdce, aby společenství lidé uchopili, aby pochopili tu myšlenku, protože Společenství ČSR – Čest svoboda respekt – je myšlenkou naprosté demokracie, organizace, kterou mohou vytvářet lidé zespodu. V Čest svoboda respekt bychom mohli udělat příklad toho, že si uděláme setkání lidí, kteří mají předpoklad a mají ty vědomosti a schopnosti a mají tu sebedůvěru, to správné zdravé ego, tak řeknou: já bych mohl zastupovat to a to a já teď požádám společenství ČSR o moje schválení do zprávy státu, například v oboru zemědělství, a takový člověk do společenství přijde a udělá krátké video a nebo na nějaké schůzce a řekne svoje předpoklady a svoje zkušenosti a lidé rozhodnou, jestli ano nebo ne.

Takto funguje společenství, tam není šance na ego, tam rozhodují o všem všichni členové společenství a to nikde nemáte v žádné jiné struktuře a proto já říkám, že společenství Čest svoboda respekt je naprostá demokracie.

Webové stránky společenství ČSR – www.cestsvobodarespekt.cz

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights