Jindřich Rajchl: Další Rajchlova dezinformace se stává pravdou

A další Rajchlova dezinformace se stává pravdou. Když jsem tvrdil, že nad rámec 122 miliard, které zaplatíme za nákup F-35, budeme muset další desítky miliard vydat na rekonstrukci letiště v Čáslavi, tak Jana Černochová tvrdila, že to není pravda, že letiště je součást infrastruktury, a že jsou tudíž náklady za rekonstrukci zahrnuty v ceně kontraktu s USA. Dnes už víme, že nás opět vědomě obelhala.

Chtělo by se mi napsat, že je to obyčejná lhářka. Nicméně přesnější vůči této nevzdělané arogantní hochštaplerce je označení neobyčejná lhářka. Mohli jsme ty peníze dát na stavbu nových bytů. Mohli jsme je dát do školství nebo zdravotnictví. Ale ne, my si za to koupíme naprosto zbytečná letadla.

Turecké hospodářství je proti tomu, co předvádí naše vláda naprosto dokonale fungující ekonomická soustava. Pevně doufám, že společně uděláme vše, co je v našich silách proto, abychom jim zabránili nás další dva roky ožebračovat a zadlužovat naše budoucí generace. Já to cítím jako svou povinnost. Vůči svým dětem a vůči své zemi, kterou ze srdce miluji. Upřímně doufám, že se v této zemi najde dostatek lidí, kteří to vnímají stejně. A že se v září přijdou za svou vlast proti téhle pětikoaliční hrůzovládě postavit.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights