AUDIO: Petra Rédová – dopis Petrovi Fialovi ( 13.7. 2023

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jindřich Bína
Jindřich Bína
9 měsíců před

Vážená paní Petro,
Vše co jste řekla je pravda, je to od srdce člověka jemuž záleží na své vlasti.
Fiala a spol ty zajímá jen jejich kapsa.
Mnoho úspěchů

Helena Froňkova
10 měsíců před

Pěto díky!! Jste úžasná a silná žena.Lépe bych to nenapsala a těším se, že už lidé otevřeli oči a že budou stát bok po boku a ty vlastizrádce vypakujeme na tu jejich milovanou Ukrajinu.

Radka Marie Hrušková
10 měsíců před

Petro, mluvíte mi ze srdce. Okrádají naše děti, naše rodiče, nás honí jak ” nadmuté psy”. My budeme pracovat do padnutí, aby tady mohli živit přistěhovalce, kteří náš pojali jako své područí. Je to jen otázkou času kdy si tady založí politickou stranu, kterou zvolí jako “jeden muž” a začnou nám vládnout. Vždyť už teď s tím počítají. Jed dnes třeba městskou dopravou v Plzni je otázkou pro sebe samého:” Jsem ještě v Čechách”? Ukrajinští mládenci sedí a ukrajinsky na sebe mluví a smějí se a já nad nimi v tichosti stojím, držím nákupní tašku, jedouce z práce a říkám si :” Tak tohle je ta novodobá okupace! Naše chlapy chtějí vyhnat do války, aby nás už opravdu neměl kdo bránit a pak to tady už opravdu obsadí Ukrajina a abychom se nemohli bránit, tak naše zbraně předali jim a aby z nás udělali jejich sloužící stát, tak jim ještě nakoupili zbraně, které my budeme dlouho splácet a oni nás jimi vlastně mohou držet pod krkem. To není možné, proč to dělají? Jak je možné, že přibližně 250 lidí (poslanci, parlament a senát) dokáží prodat celý svůj národ”. Přemýšlím a nedokáži si to vysvětlit. Oni tady odsud třeba odejdou, ale jejich rodná zem bude česká a jejich dětí také a jejich rodný jazyk čeština a jejich dětí také. Tak proč tedy zradili českou zemi tak drasticky.

Milada Jonová
Milada Jonová
10 měsíců před

Vážená paní Petro,
slova pravdivá, souhlasím s každým slovíčkem, které jste vyřkla. Obdiv a děkuji, že máte tu energii a statečně postrkovat tu naši nabouranou naději dopředu.
Fandím Vám a vlastně i nám , děkuji

16
0
4
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights