Toto přece musí zvedat ze židle nás všechny a hlavně rodiče dětí!!

Doufám, že dnes v 10 hodin dorazí do kina Art v Brně dost lidí vysvětlit těmto duševně poškozeným individuím, že o jejich zvrácenosti nemáme zájem a už vůbec si nepřejeme, aby tímto obtěžovaly naše děti.

Prý se jedná o “skutečný příběh”, takže předpokládám že ten perverzní chlap co se převléká za ženu případným divákům alespoň řekne, že vejce musela snést samice, protože ani tři tučňáci žádné vejce rozhodně nesnesou!

Toto přece musí zvedat ze židle nás všechny, co se bráníme debilizaci touto naprosto uchylnou dekadencí, kterou nám v poslední době vnucují ze všech stran prostřednictvím medií a obtěžují tím naše děti.

Vy rodiče a prarodiče, kteří jste si ještě zachovali poslední zbytky zdravého rozumu nezapomeňte sledovat akci “žen za život” která se bude konat 8. 6. 2023 (přenos bude i na Paralelne.cz) a která se bude věnovat tradiční rodině, sexuální výchově na školách, tzv. manželství pro všechny a hlavně tématu DEVIACE nebo ORIENTACE?

Svět se doslova v pr*del obrací. Je nejvyšší čas bránit naše tradiční hodnoty a nenechat naše děti napospas takovým, jako je ten “ladyboy”, který chce dnes v Brně blbnout naše děti!

Důležité vědět: Na tohle bylo uvolněná dotace 600 tisíc!!!

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights