Jindřich Rajchl: Původní verze: Rusko zaútočilo dvěma raketami na území členského státu NATO

Zděšená Mirka opět zaperlila! Čert vem, že si spletla Kachovku s Kachlovkou, ale to, že věděla dřív než všechny světové agentury, že za útokem stojí Rusko, považuji za nejpozoruhodnější případ detektivní intuice od okamžiku, kdy si FBI přišla do kina v Dallasu pro údajného vraha JFK Lee Harveyho Oswalda.

Vrcholem její myšlenkové erupce pak bylo následné spojení této události s naší smlouvu s DCA, přičemž neváhala všechny její odpůrce označit za vlastizrádce. Chtěl bych jen všechny upozornit, že si tenhle výraz budu velmi dobře pamatovat, až jednou bude Mirka s celou ODS končit. Věřte mi, že jim nebude vůbec příjemné, až jim ho při skládání jejich účtů připomenu. Nicméně považuji za více než vhodné si v této souvislosti připomenout některé významné události ukrajinského konfliktu a provést k nim takovou drobnou retrospektivu. 1) Przewodow.

Původní verze: Rusko zaútočilo dvěma raketami na území členského státu NATO. Polsko svolává Bezpečnostní radu státu a otevřeně hovoří o možnosti aktivace článku 5 Washingtonské úmluvy. Reakce našich politiků: Okamžité obvinění Ruska a twitterové výzvy Černochové, Lipavského, Rakušana a dalších k “tvrdé vojenské odpovědi ze strany NATO.

Což by se de facto rovnalo rozpoutání 3. světové války. Realita: Hned druhý den Joe Biden oznamuje světu, že to nebyly dvě rakety ruské, nýbrž jedna ukrajinská, přičemž jak USA, tak i Polsko, věděly díky systému AWACS od první vteřiny, že raketa byla odpálena z území Ukrajiny, a to navíc z oblasti, kam Rusko vůbec neútočilo, čili se nemohlo jednat o zbloudilou obrannou raketu. A tedy je zřejmé, že to byla úmyslná provokace s cílem vtáhnout členské státy NATO do ukrajinského konfliktu. Reakce poté: Zelenskyj ještě několik dní po Bidenově sdělení trvá na původní lži, že se jednalo o ruskou raketu a naši politici bez omluvy přejdou na variantu “i když to nebyla ruská raketa, tak vinu stejně nese Rusko”. 2 Nord Stream Původní varianta: Rusko odpálilo plynovod Nord Stream, aby mohlo vydírat Evropu Reakce našich politiků: Přestože Biden vyhrožoval “ukončením Nord Streamu” několik měsíců před jeho explozí, tak Mirka a zbytek pětikoaličních lhářů bez jakýchkoli důkazů obviňují z výbuchu Rusko. Realita: V USA bylo včera zveřejněno, že CIA má informace o plánu Ukrajiny na vyhození Nord Streamu do povětří.

Což konec konců skvěle koreluje s odposlechem Zelenskeho, kde hovoří o tom, že vyhodí do vzduchu ropovod Družba Reakce poté: hluboké mlčení a trapná snaha se celým fiaskem promlčet 3) Kachovka Původní varianta: Rusko úmyslně vyhodilo do vzduchu přehradu na Dněpru, aby zatopilo Cherson. Reakce našich politiků: jednoznačná akce Ruska a kdokoliv tvrdí opak je dezolát a vlastizrádce Realita: USA nedisponují žádnými důkazy o zapojení Ruska do této události, přičemž se za nejpravděpodobnější variantu začíná považovat samovolné protržení přehrady poškozené ukrajinskou střelbou při dobývání Chersonu. Žijeme v době jedné obrovské lži a hysterických politiků a političek, kteří neváhají vznášet ta nejtvrdší obvinění bez jakýchkoli důkazů, jen proto, aby si nahrabali politické bodíky u svých podobně fanatických příznivců, kteří by pravdu nepřiznali, ani kdyby je kopla mezi oči. Je zcela zřejmé, že největšími dezinformátory na naší scéně jsou politici vládní pětikoalice. Neštítí se ani těch nejodpornějších lží a nejabsurdnějších obvinění. Proto vám otevřeně vzkazuji – to vy jste vlastizrádci této země. A já udělám vše pro to, abyste za tyto své činy proti naší zemi jednou nesli plnou odpovědnost.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jindřich Rázl
Jindřich Rázl
8 měsíců před

Jsem unavený a mám jich dost. Jak dlouho budou tito psychopati ničit tento stát. Na objednávku, z neschopnosti či hlouposti. Svrhněme tyto darebáky a spravedlivě je potrestejme.

13
1
Nika
Nika
8 měsíců před
Odpovědět  Jindřich Rázl

Proč PRO se stále ma zábrany otevrene rici, ze je treba opustit EU a NATO? Vždyť to Brusel a USA, kterému patří NATO, Organizuje tento totalni morální, hospodářský a společenský rozpad…tu trajektorii zkazy. Zde to píšete spravne. Ale na demonstraci se stitite lidi, kteří vidi ze Rusko se chová narozdil od Zapadu rozumne a chrání si tradiční hodnoty a chce spolupráci mezi národy, ne jejich likvidaci. Tady ti nas znici i bez atomovek a valky….kterezto.mozna tu budou taky, jakožto následek naprosto bezuzdne nenavisti psychopatickych vladnich elit vůči statu, který má nikoli bezchybnou, ale rozumnou vladu, chranici narod, obyvatele, skutecne hodnoty a sve zdroje…..tady uz jsme odsouzeni byt otroky a zaniknout. Tahle posledni vlada na to velmi specha, takze to bude rychle a bohuzel spadne do toho zapadniho chalifatu….misto pod daleko rozumnější vliv Ruska. Pokud to nevidíte, i díky tomu nam chybí skutečná opozice a bez ni nemame nadeji. Narozdíl od Slovenska.

Radosavljevičová Ivana
8 měsíců před

Jak ještě dlouho???
Jsem stará a stydím se…
Stydím se za nás, jen prihlížíme, jak ti HROBNÍCI ničí, likvidují, prodávají, rozdávají, kradou a obohacují se na náš úkor a co je neodpustitelné – velice intenzivně a nezodpovědně si zahrávají s tím nejcennějším – a to je MÍR, SVOBODA , ŽIVOT.
Tak budeme čekat, až nás o to nejcennější připraví?

43
3
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights