Jindřich Rajchl: Média oznámila, že se EU domluvila s Pfizerem

Tak nám média vítězoslavně oznámila, že se EU domluvila s Pfizerem na tom, že vakcíny, které už nikdo nechce, nebudeme muset odebrat, a to za malý stornopoplatek v řádu miliard korun.

Jinými slovy jsme uzavřeli úplně nesmyslnou smlouvu na pětinásobně vyšší počet dávek, než jsme mohli kdy spotřebovat, a teď se z ní jdeme vykoupit tím, že zaplatíme za to, že vůbec nic nedostaneme.

Kolik bude onen storno poplatek přesně činit ale nesmíme vědět, protože to je přísně tajná informace – a to přesto, že se bude platit z našich společných peněz.

Okamžitě mi na mysl padla ona legendární hláška Slávka Šimka “nechci slevu zadarmo”.

Tak takhle ne, drazí soudruzi.

Pokud nám občané svěří svou důvěru ve volbách do našeho parlamentu i do europarlamentu, tak využijeme naší právnické kvalifikace a provedeme následující kroky:

1) důsledný audit a zveřejnění všech okolností týkající se nákupu vakcín

2) okamžité zastavení odběru vakcín bez placení jakéhokoliv storno poplatku

3) zahájíme soudní spor se společností Pfizer, aby nám vrátila alikvótní část platby za Českou republiku, neboť jí dodané zboží nesplňovalo deklarované vlastnosti

4) vyvodíme trestně-právní odpovědnost vůči osobám zodpovědným za toto nehorázné plýtvání našimi společnými finančními prostředky v ČR

5) uděláme vše pro to, abychom dohnali k trestně-právní odpovědnosti osoby odpovědné za uzavření kontraktu s firmou Pfizer na půdě EU, v čele s Ursulou von der Leyen.

Dle mého pevného přesvědčení a kvalifikovaného právního názoru spáchala předsedkyně Evropské komise flagrantní trestný čin.

A my uděláme všechno proto, abychom ji za vykopání tohoto největšího tunelu v dějinách lidstva dohnali před soud a následně i do vězení.

My nebudeme jen mluvit, my budeme konat.

Ursula patří za mříže a my uděláme maximum, co je v našich silách, aby tam také skončila.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights