Jana Zwyrtek Hamplová: VČERA BYLO POZDĚ. Kdo tu nemá co dělat, musí odejit

Česká republika není místem pro migranty. EU ať se staví třeba na hlavu… V Brně to vře… Už mi volalo s podrobnostmi několik lidí… Kteří zavražděného znali… Tragické, hrozné… Až se mi do očí derou v nedělním odpoledni slzy… Odkaz najdete v prvním komentáři…. A patří se natvrdo říct to, za co jsem i já na seznamu nepohodlných, protože mluvím na rovinu – to současná vláda nám nekontrolovaným přílivem lidí z východu vytváří z naší země nebezpečné místo k životu. Ten muž nebyl jistě “maminka s dětmi”. A aby toho nebylo málo…. V této době odsouhlasil ministr Rakušan “povinnou solidaritu” v přijímání běženců odkudkoli. A z naší bezpečné země bude země nebezpečná. Tomu prostě musíme zabránit. A neumí-li EU chránit hranice evropské, začněme chránit hranice české. A nikdo nám do toho nesmí mluvit. Včera bylo pozdě.

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
Pavel
1 rok před

To ,že toto multi-kulti soužití nese svá rizika bylo vidět donedávna v jiných zemích,u nás jen ojediněle,nebo se to nedostalo ven,jeden problém jsou otevřené hranice,kde může každý přicestovat a odcestovat,jak ho napadne,druhá věc je snaha těch co vládnou a mají možnost rozhodovat diktovat,kdo kde a jak by měl žít,naše obyvatelstvo nemá problém žít s těmi ,kdo nejsou kovaní Češi,ale musí přijmout naše zákony a nepáchat kriminalitu,ale to by měl být standart v každé zemi kdekoliv,máme tady Vietnamce,Araby,Slováky,Ukrajince,Moldavce, většina z nich má snahu pracovat,uživit sebe a své blízké tady nebo v jejich rodné zemi,je jich takových tady dost a to co nastalo v rozhodnutí Evropské unie nařizovat další obsazování České republiky nutně vede k tomu ,že ti ,co už tady mají něco vybudované dostanou strach,že by o to mohli přijít,nebo se dělit a mít méně,tím více se to týká i nás ,těch kovaných Čechů. Pokud na to stát má ,nic proti,ale náě stát na to nemá, co je horší budou na tom hůře zase ti ,co tady jsou od narození,v tom vydím docela problém.

Václav Jung
Václav Jung
1 rok před

Nic nebrání tomu oplotit hranice jako před rokem 89. Každého z Ukrajiny prohlédnout jestli nemá svastiky aj. Ale plnou odpovědnost nese vláda. Ostatně tato vláda nemá mandát vládnout 🤔

37
2
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights