Žijeme si nad poměry? Co po nás více ještě chcete!?

Jak to vidím já?

Žijeme si nad poměry! Snížit teplotu ve škole v domově důchodců v nemocnicích ! Snížit teplotu i v domácnostech… porazíme Putina !

Pořád si žijeme nad poměry. Tak co vypnout elektřinu úplně? Pořád jsme toho Putina neporazili! Pozor budete nosit svetr, ne dva svetry! Co to je, moc plýtváte horkou vodou! Jste zlí, vy nám nechcete pomoc, jste málo solidární! Co vám to udělá, sprchovat se se sousedy?!

Já vás vidím! Proč to kuře nepečete v jedné troubě se sousedkou?! Pořád je to málo, začněte topit kravským hovnem, jasan?! Co ty svíčky – zákaz! Budete kupovat námi vyrobenou elektřinu od těch, kam ji prodáváme, takhle toho Putina neporazíme!

Vy důchodci jste zlí, myslete na budoucnost dětí! Žijete si až moc dobře! Co ty jogurty? Jeden na týden! Jaké léky? Na sluníčko? Ty vám taky vezmeme! Zapomněl jsem – pro jogurty do Polska! Drahé, zbytečně drahé, koupit v akci i v tom Polsku! Může mi někdo říct jak se uskromnila vláda a politici?!

Pořád samé nařízení, pořád lidem něco berou, zvyšují jim náklady, a oni si přidávají! A kdyby jenom to. Ukazují nám, že oni jsou něco víc! Oni si dělají plesy za nehorázný peníze! Lítají si vládním letadlem na výlety! A to je pořád málo! Jen kolik dali za občerstvení v letadle a kdo to platil… Má význam tuhle otázku pokládat!?

Všechno to, jak se předvádějí, to jak se ukazují, je z vašich peněz! Můžu vědět, když teda my jsme ti zlí….ještě platíte paní Pekarové osobního číšníka?

Můžu vědět, když my jsme ti zlí, co si žijí nad poměry, proč ona nezvedne zadek a nezajde si pro to jídlo?! Můžu vědět, jak dlouho se na tohle budete dívat? Jak dlouho si tohle necháte líbit?! Když tohle všechno opomenu, můžu vědět jak jste za tolik let mohli dopustit, aby na pozici ministrů mohli sedět takoví lidé, kteří na to nemají ani vzdělání? A jak je možné, že ve vládě nejsou žádní odborníci?!

Článek – Honzík Kubiš

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Zbyněk
Zbyněk
5 měsíců před

Tak dlouho se lidé nezajímají o věci veřejné, až nám vládnou ti nejhorší z nás. Platón

Karel
Karel
1 rok před

Tento Honzík Kubiš mi udělal svým názorem velkou radost, už jsem pomalu přestával věřit v rozum mladých lidí a moc mu děkuji a držím palce. Hlavně, aby byl vzorem pro své vrstevníky a potom by bylo v této zemi zase dobře a takoví moudří mladí lidé by nikdy nemohli volit do čela země podvodníky, vlastizrádce a válečné štváče !!!

16
1
Jana
Jana
1 rok před

Konečně mladý kluk mladý názor

22
1
Nataša
Nataša
1 rok před

Dobrý den Honzíku, moc si vážím vašich názorů. Jste asi jediný , který tuto situaci v naší krásné zemi má. Je krásné ,že tak mladý chlapec se nebojí napsat svůj názor. Moc vám děkuji a přeji vám hodně odvahy a hlavně zdraví.

32
2
Hana
Hana
1 rok před

Dobrý den, musím napsat, že jste obdivuhodný unikát.

23
3
Eva Chocholová
Eva Chocholová
1 rok před

Krásný den Honzíku !!! Tak ten článek je pecka !!! Moc moc se mi to líbilo !!!! Jste super mladík !!! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

23
2
6
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights