VIDEO: Ondřej Thor jako protest proti vládě nocuje už několik dní před úřadem vlády. Navštívil ho i Jindřich Rajchl

Už několikátý den protestuje a nocuje před Úřadem vlády České republiky Ondřej Thor, který tam hodlá být do doby, dokud vláda Petra Fialy nepodá DEMISI.

Tento způsob protestu nikdo neorganizuje, jedná se o jeho iniciativu, aby vyjádřil nesouhlas Fialovo vládě. Nejedná se tedy o demonstraci nebo svolávaní veřejného shromáždění. Po několika dnech se začal jeho protest šířit na facebooku a dostalo se to k několika lidem, kteří ho přišli k Úřadu vlády navštívit.

Donesli mu jídlo, pití, ale i nějaké oblečení. Dále má povoleno od Policie České republiky udělat takzvanou “Zeď nářku proti vládě” a chce takto olepit několik metrů zdi. Ondřej nezapomněl ani na papíry a fixy, aby lidé, kteří ho přijdou navštívit mohli projevit svůj nesouhlas k vládě Petra Fialy a poté kresbu vylepit na uvedenou Zeď nářku. K datu 26.5.2023 je to už 10. den co přespává před Úřadem vlády.

Jeho protest přišel podpořit sám osobně i předseda politické strany PRO Jindřich Rajchl který mimo jiné započal tento nápad o přespání u upředu vlády už od 16.4. 2023 kdy v tento den svolal demonstraci Česko proti bídě která se konala na Václavském náměstí ve výše zmíněném datu.

Demonstrace se poté přesunula pochodem k úřadu vlády u kterého pokračoval další protest a po skončení protestního programu pak následovalo přespávaní cca 150 lidí u úřadu vlády.

Ondřej Thor šel tedy po stopách Jindry Rajchla a v nápadu o protestní přespávaní u úřadu vlády pokračuje dál už tedy několikátý den .

O jeho formě protestu také napsal článek iDnes.cz který si můžete přečíst po kliknutím ZDE. Ondřej Thor vyzívá lidi aby se k němu přidali aby ho podpořily a přišli vyjádřit nesouhlas tichým protestem.

Dne 23.5. 2023 natočil s Ondřejem Thorem rozhovor Lion-TV ve kterém rozvedl více svou myšlenku o protestu a mluvil také o Jindřichovi Rajchlovi

Video – Lion-TVDne 25.5. 2023 natočil s Ondřejem rozhovor i Patrik Pečénka z portálu Za pravdu ve kterém se také zmínil o své myšlence a formu protestu.

Video – Za pravdu – Patrik Pečénka

Za Ondřejem Thorem přijel také i bubeník z Malostranského náměstí který burcoval na demonstraci Česko proti bídě 17.4. 2023. Bubeník Míra nechal Ondrovi podepsat jeho bubínek svobody

Video – Ondřej Thor
Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
David Chrastina
David Chrastina
6 měsíců před

Pan Ondřej je případ užitečného idiota, který se hodí pár kariéristům typu Rajchla pro politický vzestup. Co taky jiného čekat od sportovce? Většina sportovců, které znám, jen narcisticky pěstují své zapocené tělíčko, zbytečně vydávají energii pro nic (jako by tu nebyla smysluplná práce) a hlavně maří čas. Nehledě na to, že jsou to dosebezahledění bezmozci. A ještě za to drze chtějí státní dotace. Pan Ondra k těmto parazitům očividně patří. Proč bych ze svých daní měl platit soukromé hrátky jakýmsi sportoveckým pytlíkům? Sport je hnus, a kdo se mu chce věnovat je jeho věc, ale ať nesomruje po státu.

1
2
1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights