Poměrně zdrcující článek pro Petra Fialu na TN.cz ale během hodiny zmizel

Dne 17. 5. 2023, autor zmizelého článku KRYŠTOF DUDA zveřejnil na webových stránkách TN.cz článek pod název “Fiala je nejméně oblíbeným lídrem v Evropě, ukázal průzkum“.

Po necelé hodině tento článek z webové stránky TN.cz zmizel a nelze ani tento článek dohledat.

Po rozkliknuti odkazu, ve kterém se článek nacházel, se ukáže hláška “Litujeme, ale hledáte stránku, která neexistuje”. A já se ptám PROČ ? Že by v TN.CZ napsali pravdu, která musela z webu TN.CZ okamžitě hned pryč.?

Článek na TN.CZ obsahoval popis průzkumu, jak je Petr Fiala nejméně oblíbený lídr v Evropě. Jelikož výsledky průzkumu byli pro Petra Fialu negativní, tak TN.CZ článek odstranil ze svého webu.

Cenzuruje se pravda? Nebo někdo na autora článku zatlačil? To nevím, ale rozhodně výsledky byly pro Fialu špatné.

Naštěstí existuje webové stránka, která zálohovavá data z webových portálů. V časovém úseku, který si na webu nastavíte, je možné zjistit historii jakéhokoliv webu nebo článku, který byl autorem odstraněn.

Je tedy možné se podívat, co bylo obsahem článku, který TN.CZ odstranil. Podle výsledku průzkumu má Petr Fiala pouze 22 procent důvěry, 73 procent nedůvěry a 5 procent lidí bez názoru.


Odkaz na zálohu webových stránek po kliknuti ZDE

Je důležité zmínit že se objevují zpětné články od jiných serveru kteří použili stejnou metodu jako já a to stránku která zalohovává webové stránky. Oficiální zdroj který byl TN.CZ článek odstranil.

Zde jsou výstřižky z článku TN.CZ které už reálně nedohledáte na jejích webu

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Ann
Ann
4 měsíců před

No jasně že je cenzura jak hrom,a přece se tohle nemůže nikde ukázat když on tvrdí jak ho mají lidé rádi neeee

1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights