Pojďme jím říct odejděte

Veřejné shromáždění pod mou myšlenkou

Dne 16.8. 2022 jsem za pomoci několika lidí pořádal demonstraci na Staroměstském náměstí v Praze, která se jmenovala “Pojďme jim říct odejděte”. Tato demonstrace byla protivládní, ale další účel byl spojit nás, naší vlasteneckou scénu.

Organizace této demonstrace byla docela náročná, strávil jsem u toho hodiny přemyšlení, jak demonstraci uskutečnit.

Měl jsem spousta online hovorů s lidmi, kteří mi celou demonstraci pomohli zorganizovat. Kolem demonstrace vznikalo spousta lží, dehonestací ze strany některých takzvaných „vlastenců“ , ale samozřejmě i manipulací. Před demonstracím jsem na Facebook vyvěsil příspěvek, kde jsem se k organizaci vyjádřil.

Citace z mého příspěvku na Facebooku

Čau lidi,
Rád bych se vyjádřil k tomu, co za humbuk vzniklo kolem demonstrace16.8. na Staroměstském náměstí, kterou se snažím zorganizovat. Chci poděkovat všem, kteří mě podporují a pochopili o co mi jde. Zároveň je mi moc líto a fakt mě to mrzí, jak se toho snaží někteří využít ke kritickým, někdy až nenávistným projevům.

Tak bych situaci uvedl rád na pravou míru! Všichni víte, že od začátku roku 2020 se snažím zapojovat do většiny aktivit proti tomu, jak bývalá, ale i současná vláda, ničí naše životy, naši zem. Bojuji sám za sebe, za mé blízké…rodinu, přátele….

Myslím, že vůbec nezáleží na věku, ale na srdci a na tom, jak to cítím.
Píšete, že bych měl mít jiné starosti, užívat si dětství…ale copak v dané situaci můžu? Není mi to lhostejné, co se tu děje a chci lepší budoucnost. A proto jsem se rozhodl za ni bojovat.

Po celou dobu mi dáváte palečky, srdíčka, lichotíte mi…věřím, že většina z vás to myslí upřímně…Je vás opravdu mnoho…a proto jsem se rozhodl vás vyburcovat a zvednout od fb a opravdu něco udělat.

Bohužel se začali ozývat i absolutně nesmyslné komentáře, jak mne někdo zneužívá ke svému prospěchu, ke své propagaci. NE!!! Nikdo mne ani nevyužívá natož zneužívá!!!

Je to čistě mé rozhodnutí a má myšlenka!!! Vzhledem k tomu, že nejsem plnoletý, nemohu akci nahlásit sám a proto jsem požádal AKS o pomoc a děkuji jim za to. NIC JINÉHO V TOM PROSÍM NEHLEDEJTE!!!

Scéna vlastenců je rozeštvaná a to zejména lidmi, kteří na každého nadávají, na každém místo pozitivního hledají negativní a většinou sami nic neudělají.

Samozřejmě, že i mezi různými skupinami a lidmi se najdou i tací, kteří v tom hledají jen svůj prospěch a výhody, ano, najdou se i tzv.“placení“…

Ale to je stejné, jako v celém životě…tak i zde. A po pravdě, momentálně je mi to jedno!!!

Pro mě je teď nejdůležitější, aby se na tom Staroměstském náměstí sešlo co nejvíce lidí, skupin, uskupení, nebo jak si říkají…Aby prostě všichni ukázali vládě, že už toho skutečně MÁME DOST.

Musíme si uvědomit, že jedině spojením a jednotou můžeme něco dokázat.
A proto vás prosím za mě i celou mou generaci, pojďte do toho se mnou. Přestaňte vypisovat na fb, lichotit, nadávat…

Zvedněte se a pojďte bojovat…ZA NÁS ZA VŠECHNY!!!

ZA ČESKOU REPUBLIKU!!! JINAK O NI I O CELOU SVOBODU PŘIJDEME.
Copak nevidíte, jak ji ztrácíme? Jak nám mizí před očima??? Prosím prohlédněte a přijďte podpořit mé myšlenky, přijďte podpořit náš národ a svobodu. Všem, kteří to pochopili a přijdou moc děkuji.
Pa pa pá Honzík

KONEC CITACE

Bohužel byly tady i lidé, kterým toto vyjádření nestačilo, tak jsem natočil i video, které si můžete přehrát níže.

Jak jsem již zmiňoval, nešlo jenom o protivládní demonstraci, ale šlo o to spojit vlasteneckou scénu a žádal jsem všechny aktivisty, aby se spojili, aby se přestali hádat. Protože to je právě věc, která drtí tuto vlasteneckou a aktivistickou scénu. Já jsem se o spojení zmínili na mojí demonstraci a níže si můžete přehrát, co jsem vlastně řekl:

Celá demonstrace byla odvysílána živě

ZÁZNAM Z DEMONSTRACE – Pojďme jím říct odejděte

Záznam demonstrace Pojďme jím říct odejděte 16.8. 2022

O mojí zorganizované demonstraci napsal i deník PrahaIN.cz, který mě, mimo jiné, zmínil i jako svolavatele demonstrace.

FOTOGRAFIE Z DEMONSTRACE – Pojďme jím říct odejděte

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights