Jindřich Rajchl – Rozjela se soutěž s mainstreamovými médii o to, kdo vymyslí větší pomluvu na Rajchla.

Zdroj: Facebook : Jindřich Rajchl – 29.5. 2023

Podle zpráv, které jsem dnes obdržel, se zdá, že část naší tzv. vlastenecké scény, která nemá žádné řešení, a tudíž se alespoň uchyluje k plivání po ostatních ve stylu “když ne já, tak nikdo”, rozjela soutěž s mainstreamovými médii o to, kdo vymyslí větší pomluvu na Rajchla.

Momentálně se vlastenecká část dostala do trháku tvrzením, že prý jsem měl být na demonstraci 11.3. “zkokainovaný”.

Jsem fakt zvědav, jaká absurdita přijde příště. 🙂

Alespoň si nyní můžete udělat obrázek o pravdivosti jejich ostatních sdělení a o čistotě jejich úmyslů. A možná se také zamyslet nad tím, co je jejich skutečným cílem a v čí prospěch ve skutečnosti pracují.

Mě osobně pomluvy nezajímají. Ty šíří pouze zlí a zoufalí lidé, kteří už z principu nemohou přinést žádnou pozitivní změnu.

Já se budu soustředit právě, pouze a jen na pozitivní cíle – tedy zejména zlepšení života svých spoluobčanů, tak aby se Česká republika stala znovu prosperující, bezpečnou, svobodnou a suverénní zemí.

Přičemž zásadním milníkem na cestě k tomuto cíli je demise vlády Petra Fialy.

Dalším důležitým krokem k dosažení této mety je schůzka s odboráři, zemědělci, dopravci a dalšími profesemi dnes v 16.00.

Pevně doufám, že nás posune opět o kus dál.

A pak bude jen na vás, jak se rozhodnete. Jestli dáte svou důvěru těm, kdo tvrdě pracují, nebo těm, kdo jen šíří lži a pomluvy na internetu, aniž by cokoliv reálně udělali.

Aneb když vám hoří dům, tak buď můžete pomoci s hašením, nebo stát opodál a kádrovat hasiče. To, jak se rozhodnete, nakonec určí i výsledek – tedy zda se vám dům podaří zachránit, či zda vám lehne popelem.

Jak totiž vždy opakuji – jediný, kdo má reálnou sílu něco v naší zemi skutečně změnit, jste pouze vy, lid České republiky. Tento fakt si musíme dnes a denně připomínat – aby nebyl jen nějakou frází zakotvenou v článku 2 naší Ústavy, nýbrž běžnou realitou při správě naší země.

Lid je dle citovaného článku Ústavy zdrojem veškeré státní moci. S tím je ale komplementárně spojená odpovědnost za budoucnost naší země. Nikdo z nás se této odpovědnosti nemůže zříct – výsledek, který jednou předáme našim dětem, bude výsledkem nás všech.

Zjednodušeně řečeno – žádný mesiáš, který to udělá za nás, nepřijde. A pokud se o změnu nepřičiníme my, tak se nemůžeme divit, že vše zůstane tak, jak to nyní je.

Kdo jen hledá výmluvy pro to, aby se nemusel zapojit a mohl v klidu zůstat stranou, nese plnou spoluodpovědnost za současný stav, ve kterém se Česká republika nachází.

Záleží na každém jednom z nás.

Mějte to prosím při svém rozhodování na paměti.

Je to naše zem. A tedy naše povinnost!

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jana Kopecka
Jana Kopecka
8 měsíců před

Je to obrovska odvaha kdyz vite koho a co mate proti sobe. Diky

1
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights