Článek z minulosti: Honza Kubiš – Mě už je ze všeho nějak smutno, nemáte pocit, že to je jak za covid?

Starší facebook příspěvek z 2.5. 2022

Mě už je ze všeho nějak smutno…. Nemáte pocit, že to je jak za covidu? Že i přesto, že demonstrace byly, tak jsme si stejně nechali spoustu věcí líbit?

A někteří už to pak brali: poslechnu – to je menší zlo, nic mi to neudělá. No a teď to co se děje mi přijde, že je to úplně stejný.

Čím dýl budeme čekat a mlčet, tak to ti poslušní budou brát tak, že to tak má být a přizpůsobí se! Já se nechci přizpůsobovat a ani mlčet!!!

Ale taky vím, že nemůžeme čekat až se objeví „spasitel“…. Proč pořád čekáte na nějakého organizátora nebo vůdce? Vždyť se nic nezměnilo…pořád si každý hraje jen na svém písečku.

Je to jen o nás o lidech! Mám pocit, že nám nakládají pořád ještě málo jinak už nerozumím na co ještě čekáme? Až všichni padneme na hubu a nebude co do pusy? Až zavřou někoho za názor skrz to, že byl jiný než ten jejich ? Tak tomu už se blížíme!

To vážně tohle všechno vláda může? Vždyť vy lidé je platíte!!! Vy dřete a vyděláváte, aby si oni mohli žít jak čuňata v žitě a z vás si dělají jen blázny! Co všechno ještě musí přijít? já myslím, že to už stačilo! Nestačí Fialu, Rakušana a další poslat na fb do prdele…. tak už s tím pojďte něco udělat!!

To se vy dospělí nestydíte, že vám tohle musí říkat kluk!? To nás moc rádi nemáte! Jen křičíte za naše děti…ale skutek utek! Jak těžko se bude vybojovávat demokracie z toho otrokářství, které nám tu vláda připravuje a vy je necháte?!

To se neumíte za své děti postavit? Není mi smutno, je mi zle, stejně jako z té vlády!!! Protože jste stejní, jako oni. Oni nás ničí a vy je necháte a nás děti ani svojí zem, svobodu a demokracii nehájíte, jen pořád hulákáte na fb.

Je mi z vás dospělých vážně smutno !!! Paní Pekorová zas jede bomby! Potom, co vypustila , že vláda tady není od toho, aby se starala o obyvatele -tak tu máme další.

Přímá volba prezidenta by se měla zrušit, protože lidé si volí jak chtějí a koho chtějí! Vláda už k ničemu nepotřebuje občany a já se ptám: K čemu potřebují občané České republiky tuto vládu?

Posílat upozornění na email na ( nové komentáře )
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za váš názor, prosím komentujtex
Ověřeno MonsterInsights